Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért van az, hogy ő sohasem...

Horus magnus est kérdése:

Miért van az, hogy ő sohasem keres?

Figyelt kérdés

Szóval van egy munkatársam, 20 éves fiú, akivel nagyon jól kijövünk, és ha tehetjük mindig beszélgetünk/hülyéskedünk. Gyakran eljárunk szórakozni a baráti társasággal. Ha telefonon vagy facebookon beszélgetünk, mindig sok mindenről, néha hülyeségekről társalgunk.. De ő sohasem ír rám, vagy hív fel.

Szóval nem hinném, hogy zavarom, mert van hogy akár órákat is chatelünk, de szinte sohasem ír rám. Mintha nem is gondolna rám, vagy én nem tudom. Szerintetek mi lehet az oka? Ennyire elfoglalt lenne? Azt tudni kell róla, hogy szereti a számítógépes játékokat. Lehet azokkal van ennyire el?

21/L


2015. febr. 14. 20:33
 1/4 anonim válasza:
Lehet az is az oka, vagy lehet hogy, csak egyszerüen ilyen. En se szoktam rairni a haverokra csak ugy. Sőt még lányokra is ritkán írok rá inkább megvárom míg ők írnak, . :D Ez nem azt jelenti h nem eredekelnek, vagy nem tetszenek nekem, csak egyszerűen ilyen vagyok :)
2015. febr. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ja valszeg kockul, de az is lehet, hogy attól fél hogy zaklatásnak veszed és ezért várja hogy te keresd és addig játszik hogy elüsse az időt.
2015. febr. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ezt jó hallani? :) Bár megtenné az első lépést.. Vagy cselekedjek én?
2015. febr. 14. 21:02
 4/4 anonim válasza:
Valamennyire kezdeményezhetsz, ha félénk a srác, de azért nevidd túlzásba.
2015. febr. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!