Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A szüzesség szörnyű,25-30...

A szüzesség szörnyű,25-30 éves kor felett pedig már kín is lehet? Igaza van ennek a srácnak, aki így írt egy másik fórumon, hogy a randik nagy része nem vezet eredményre? Mert randi után engem sem keres sohasem egyetlen lány sem. Kivagyok.

Figyelt kérdés

2011.04.23 15:12:04Sheldon C.


Én 28 vagyok, szerintem nem vagyok csúnya, és nem vagyok sebhelyes, fogatlan, kopasz. Nem dohányzom, nem iszom. Nem keresek rosszul, saját lakásom is van. Kollégáim és barátaim okosnak és értelmesnek tartanak. Mégsem kellek senkinek. Egy lánnyal max a pusziig jutok, ettől tovább sose. Indokok: Jobbat érdemelsz nálam, túl komoly vagy, túl jó vagy hozzám... :S


Nálam a szüzesség részben kényszer, részben választott. Mikor több hónapnyi chat, sms és egyéb után az első randikon mindennek vége szakad folyton, olyan csalódott leszek, hogy fél-egy évig nincs is kedvem próbálkozni. Az évek meg csak telnek, de én meg egy helyben toporgok.


Tanácsom az itteni hasonló sorsú embereknek: 25 felett már nincsenek csodák, aki teheti lépjen minél hamarabb (hivatásos), mert később egyre kevesebb lehetősége marad.


2014. febr. 4. 17:27
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
És a hivatásos min változtat?
2014. febr. 4. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Sokszor ilyen után nehéz összeszedni magamat, mert így járok, mint ez a srác 28 évesen. Aztán ha sikerül is és odamegyek egy szimpi csajhoz, akkor parázok ezerrel, imádkozok (van Isten?-már nem hiszem), hogy ez végre jöjjön össze. Aztán mindig a van barátom, meg nem akarok párt szavakat kapom. Jámbor lélek vagyok, de egyszer olyat teszek indulatomban ha még sok ilyent kapok, hogy ronda vége lesz. Pedig a légynek sem tudok ártani, de az agyamra ment a sok NEM válasz.
2014. febr. 4. 17:31
 3/23 anonim ***** válasza:
rágörcsölsz..
2014. febr. 4. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Ez igaz, sajnos aki csúnya, annak ingyen esélye sincs elveszíteni a szüzességét.
2014. febr. 4. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Ez hulyeseg, ha van penzed van nod is. Hanem ha van penzed menj kurv*zni, a regi idokben a minden napi elet resze volt, csak most ugye betiltottak, mert akkor jobb biznisz.
2014. febr. 4. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Minél kétségbeesettebb vagy, annál taszítóbb is egyben. Másban találd meg a kiegyensúlyozottságot, magabiztosságot, és ha randin vagy, ebből meríts önbizalmat. A lányok is csak emberek, ne úgy állj hozzá, hogy meg kell felelned az adott lánynak, hanem mintha pl. csak egy kollégáddal beszélgetnél, mintha nem lenne tétje a dolognak.
2014. febr. 4. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

neked is lépni kéne mihamarabb mondok pár szórakozóhelyet, ha jól is nézel ki, van nálad zseton is, lemész iszogatsz egy kicsit ellazulsz, lehet hogy magától jön oda majd egy csaj, de ha nem az se baj, csak figyeld ki szemez vagy mosolyog rád, hagyd ezeket a görcsös randikat mert társkeresőről meg netről olyan defektes nőket lehet összeszedni h nem csodálom itt tartasz, te is

ha belegondolsz ez még mindig jobb mint egy prosti

2014. febr. 4. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Én nem értem ezt az "elvesztés" sürgetés dolgot, nem fáj a szüzesség.
2014. febr. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Én még nőt nem láttam volna, hogy valaha is szemezett volna velem. Furák az egyszer biztos. Én mindenkivel, aki kedvesnek, aranyosnak néz ki (egy icipicit is szimpi külsőre de nem bombanő), azzal megpróbálok szemezni, de hiába. Utána meg ha látom, hogy leveszi a tekintetét és végképp egy pillanatra sem hajlandó azt viszonozni, akkor keddvetlen leszek és már nincs túl sok kedvem odamenni hozzá. Pedig lehet, hogy kellene.
2014. febr. 4. 17:57
 10/23 anonim ***** válasza:
A nők se teljesen hülyék azonnal megérzik a szüzességet elveszteni akaró srácok szagát.
2014. febr. 4. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!