Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Olyan feladatot kaptam, hogy...

Olyan feladatot kaptam, hogy az a kérdése, hogy: Miért ő a legjobb barátnőm? Igazából nincs legjobb barátnőm és nem tudok semmit írni légyszí segítsen valaki!

Figyelt kérdés

2015. febr. 15. 18:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Mond meg,hogy neked ilyen nincs vagy találj ki egyet.
2015. febr. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Húú ez kínos.


Suliban nekem is volt vmi barátnős jellemzős feladat,de nekem sem volt.Viszont gáz lett volna ha nem írok semmit. Így én unokatesómat jellemeztem. Uncsitesómmal sok közös van bennünk,tényleg olyan mintha a legjobb barátnőm lenne.Ki találtam egy kamu nevet(facen sokan tudták,hogy uncsitesómat hogy hívják) meg leírtam milyen a kapcsolatunk.Tanár sem kérdő jelezte meg az írásomat,mondjuk hála Istenek nekem nem kellett fel olvasnom.Szerencsére azok a gimis évek elmúltak igaz barátok nélkül. Viszont már 2 éve van legjobb barátnőm akit egy munkahelyen ismertem meg :)


Szóval akkor találj ki vmit.Más nem tudsz igazából,mert ha nincs legjobb barátnőd akkor nincs kit leírnod.Muszáj lesz kamuznod.

2015. febr. 15. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Átváltoztatnám a címet, miért nincs legjobb barátnőmre, és kihoznék belóőle egy eszmefuttatást. :D

Jó mondjuk ez én vagyok...

Ha vannak barátnőid, akkor válassz ki egyet és kész, ha nincsenek, akkor marad az első opció.

2015. febr. 15. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget :)
2015. febr. 20. 21:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!