Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Felnőtt korban kialakult...

Felnőtt korban kialakult legjobb barátság lehetséges?

Figyelt kérdés
Van ilyenben részetek?
2015. febr. 14. 21:43
 1/9 anonim ***** válasza:
Sajnos nincs ilyenben részem pedig jó lenne nekem is. Akár lehetséges is ha találsz olyan beállítottságú embert mint te. Bár szerintem a gyerekkori barátságok azért csak erőssebb kötelék. De majd évek múlva visszagondolva rájössz hogy milyen baráttal hozott össze a sors. Ha nem régi barát mész is lehet,hogy csalódás lesz a végeredmény
2015. febr. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Természetesen lehetséges.
2015. febr. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Igen de nagyon-nagyon kicsi a valószínűsége.
2015. febr. 15. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem! Felnőtt korban már csak érdekbarátságok köttetnek.
2015. febr. 15. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az én gyerekkori barátaim,mind eltűntek.28 évesen ismertem meg a legjobb barátomat,már lassan 11 éve kitartunk egymás mellett jóban rosszban.De tény,hogy nagyon nehéz felnőtt korban valóban valódi ( minden érdek nélküli) barátot találni,mert sajnos a legtöbb esetben csalódás lesz a vége.
2015. febr. 15. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Igen, nem. Idősebb korban sajnos "bezárul" az ember.


Vagy szerintetek mi lehet ennek az oka?

2015. febr. 15. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Igen, lehetséges. Kevés igaz barátom van, mindössze három, de mindegyiket 20 éves korom után ismertem meg. A többi csak érdekbarátság volt, de azokat igyekszem lemorzsolni. Gyerekkori barátaim sajnos nem maradtak, mindenkit másfelé sodort az élet.
2015. febr. 15. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Természetesen lehetséges, de hajszolni nem lehet. Felnőtt korban már sokkal zárkózottabbak és bizalmatlanabbak az emberek, mint tiniként, ez egyáltalán nem baj, inkább a személyiség érésének és a negatív tapasztalatoknak az eredménye, ezért nem lehet azt várni, mint a gimiben, hogy megismerkedünk és egy hónap múlva már elválaszthatatlanok vagyunk, egy mély felnőttbarátságnak idő kell.

Én két nagyon jó barátnőmet ismertem meg felnőttként, mindkettejükkel lassan alakult a kapcsolat, azzal, akivel a legközelebb állunk egymáshoz, két évig csak felszínes témákról beszélgettünk, utána kerültünk egymáshoz közel. De megérte.

2015. febr. 15. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
miért ne lenne az?
2015. jún. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!