Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Na jó nagyon egyedül érzem...

Na jó nagyon egyedül érzem magam! Lány/19 Csak egy valaki, aki megért?! PLS

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy kolis vagyok, és az egyik lány kiköltözött, a másik szobatársammal viszont nagyon nem tudok mit kezdeni. Úgy érzem már, hogy megfúlok és nem bírom tovább, ha nem szólhatok valakihez. A legjobb barátnőmmel is elhidegült a kapcsolatom, az utóbbi időben állandóan csak én írtam rá, én mentem oda hozzá beszélni, ő nem keresett, fáj, hogy így leszar. Pluszba elég visszahúzódó lány vagyok, aki még egy ideig élvezi is a magányt, vagy azt, hogy kevés ember van körülötte, de most távol a családomtól, a húgomtól, akit nagyon szeretek, és ő tekintem az igazi barátnőmnek, nagyon nehéz. Úgy érzem, hogy nem vagyok fontos, mármint másoknak, persze kivéve a családomat. Szeretnék csak egyetlen embert, akinek számítok és fontos vagyok, aki felhívhatok, mert csupán egyedül érzem magam, de nem kell előtte megjátszanom magam. Csak jó lenne, ha..... különben mindegy............

2015. febr. 16. 21:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Írj.:)
2015. febr. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Írj bátran:)
2015. febr. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha tudok szivesen segitek.
2015. febr. 16. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha kell itt vagyok. Szinte én is egyedül vagyok, de tudok segíteni. Ha nem baj, hogy fiú vagyok. Akkor írj rám. :)
2015. febr. 16. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Írj nyugodtan :) Szívesen beszélgetek veled! :)
2015. febr. 17. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Írhatsz, ha gondolod! :)
2015. febr. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
írj:)))
2015. febr. 17. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
ugyan így vagyok:)
2015. febr. 22. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!