Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mi történt vele a napokban?

Mi történt vele a napokban?

Figyelt kérdés
Van egy majdnem 18 éves barátnőm (én 13vagyok)egy gimibe járunk és egy szakkörre is.észrevettem a napokban hogy sokszor szól be el "játékosan" nem tudom hogy most kritizálni akar vagy valami...de nagyon megnánt vele és ma össze is vesztem valami miatt vele(amihez megint hozzá fűzött valamit.szerintetek mi történt

2015. febr. 19. 19:32
 1/2 anonim ***** válasza:

Esetleg tudja,hogy megbánt téged?


Nekem volt olyan,hogy legjobb barátnőm olyan dolgok miatt szólt be amiről nem tehetek,rosszul esett! Elmondtam neki a jövőbe ezt mellőze. Aztán mondta nem tudta,hogy bántó volt számomra,meg csak poénnak szánta.


Viszont ha tisztában van azzal,hogy megbánt az nem barátnő!! Direkt nem kritizáljuk a másikat,még poénból sem.

2015. febr. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem tudom...utána kicsit csöndbe maradok.ő ilyen irányitos tipus
2015. febr. 19. 20:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!