Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tápi miért nem válaszol itt...

Tápi miért nem válaszol itt az elmúlt napokban?

Figyelt kérdés
Csodálom, hogy az elmúlt napokban, itt vérre-menő viták, érvek-ellenérvek születtek a paleoval kapcsolatban, és Tápi egyszer sem szólalt meg. (Pedig előtte még a vízcsapból is ő folyt! Már bocsi!) Tudtok róla valamit? Ebben a témakörben mégiscsak ő a legtöbbet tudó. Legalább is a toplistát nézve!
2013. júl. 28. 15:41
 1/3 anonim ***** válasza:

csak nem hiányzik?:)))))

biztosan pihen és a családjával van, vagy edző táborban edz ahol épp izomlázzal küszködik:))))nem mindig lehet itt fent:P

most komolyan miért szekáljátok azt az embert folyton, hisz csak segíteni akar... igaz néha kissé elrugaszkodik a valóságtól:) de nem kell aggódni nem menekült el "nem olyan fából faragták" őt:)

2013. júl. 28. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szabira engedte magát a fórumról. Vagy éppen csak tele a hócipője a sok támadással, amit a hasznos tanácsaiért kap.
2013. júl. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Az volt a furcsa, hogy volt itt ez a 137 kg-os kiscsaj, a paleo-diétával, akit a végén igen-igen "eligazítottunk", és Tápi egy szót sem szólt.

Tudom, hogy én is "elküldtem" már 1-2 alkalommal "melegebb éghajlatra", de valójában csak az a bajom vele, hogy néha-néha eléggé nyersen fogalmaz, pedig ha az ember belegondol, valóban a mondandójának lényege az jó és megszívlelendő.

Bízzunk benne, hogy távozása nem végleges, és ahogy helyre-rázódik a lelkivilága, vagy véget ér a szabadsága, üdülése, ismét visszatér közénk.

Köszi a válaszokat, zöld pacsik mennek.

2013. júl. 29. 07:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!