Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nincs kedve valakinek valamit...

Jaydee kérdése:

Nincs kedve valakinek valamit csinálni ma este Pesten (02.21)?

Figyelt kérdés

Kiállítás, mozi, rendezvény, koncert, teljesen mindegy. Otthonülni nincs kedvem, egyedűl menni még annyira sem. Ennyi, nem kell túlgondolni, félreérteni.


Rólam röviden: 22/F, önálló gondolatokkal, véleményekkel, jó humorral, nem fogsz unatkozni. Fizetni magamnak fizetek, neked nem. Nem bántalak, nem rabollak ki, nem foglak megkérni, hogy vessünk véget együtt az életünknek, nem szeretnék telefont eladni neked. Piramis programba se szeretnélek beépíteni. Tudom, hihetetlen, de tényleg csak arról van szó, hogy unatkozom és nem ér rá egy barátom se. Utána, előtte, közben megihatunk valamit, hogy oldjuk a feszkót, sőt, erősen támogatom.


Egyetlen feltétel: legyél nagyjából velem egykorú.



2015. febr. 21. 16:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Én megyek inni :D amúgy is már 26 vagyok :D
2015. febr. 21. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Gyerekeket vihetem?
2015. febr. 21. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Egy jó alma koncert után bedöntünk egy vitatigrist. Na?
2015. febr. 21. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Pfff, bár nem nekem írtad, de te teszel fel állandó kérdéseket, hogy menjenek el veled szórakozni. Ennyire szánalmas vagy, hogy nincs egy barátod se? Vajon miért? A stílusod miatt?
2015. febr. 21. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Felszereltem, de még mindig sír. :(:(:(:(:(:(:(:(:
2015. febr. 21. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hejj, ne rúgj bele egy földön fekvő nyomorékba! Így is elég szánalmas hogy itt könyörög egy kis társaságért...
2015. febr. 21. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Negyediknek: vannak barátaim, leginkább kolisok, akik a hétvégét a családjukkal töltik. Mi baj a stílusommal, ekkora baj, hogy ha vállon böknek, visszabökök? Amúgy is csak poénkodunk... :)
2015. febr. 21. 16:51
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem értem miért bántájtok, aranyos, rendes srác lehet, aki csak egyedül érzi magát :/
2015. febr. 21. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!