Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek mit tegyek?...

Szerintetek mit tegyek? Elmondjam?

Figyelt kérdés
Leszbikus lány vagyok és a legjobb barátnőm nem tud erről. Viszont sokat beszélünk erről, pl másokról akikről tudjuk és néha viccrs történeteket is kitalálunk amiben ez a téma főszáll szokott lenni. De ilyenkor sose mondtam neki, hogy én az lennénk és ő még csak nem is sejti. És most nemsokára átfog jönni és felelsz vagy merszezni fogunk picit durvábban. Lelkiismeret furdalásom van így, mert ha tudná, valószínűleg nem játszana ilyet velem. Elmondjam neki? Félek, hogy úgy érezné, hogy kihasználtam. Mit gondoltok?

2015. febr. 23. 23:09
 1/5 Nemdetalánbiztos ***** válasza:
Légy őszinte.
2015. febr. 23. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
16%
Szerintem is légy őszinte :) de nem lehet h igazából te is hetero vagy, csak valami plussz vágyakkal a saját nemed felé? Félreértés ne essék semmi bajom azokkal akik a saját nemükhöz vonzódnak, csak nem tudom elhinni h ilyen létezik. Ha nekem mondaná el barátnőm h leszbi nem cseszném le meg nem is mondanám azt h ne beszéljünk de azért távolságtartóbb lennék nehogy félreértse tudod :D am sztem legyél őszinte úgy sokkal egyszerűbb :D
2015. febr. 24. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Elnézést az OFFal való kezdésért, de ilyet még életemben nem olvastam... xDDD

-> "Félreértés ne essék semmi bajom azokkal akik a saját nemükhöz vonzódnak, csak nem tudom elhinni h ilyen létezik."


Mit nem lehet ezen "elhinni"? Nem az UFO-król vagy a szellemekről beszélünk. Attól, hogy te nem vagy az, hidd el, más még lehet. Egy homoszexuálisnak ugyanolyan hihetetlen, hogy te hogy tudsz az ellenkező nemhez vonzódni.

Én pánszexuális vagyok, mégis teljesen érthető számomra, hogy kinek a pap, kinek a papné. Vannak hetero, bi, aszexuális és homoszexuális ismerőseim is. Szóval léteznek, elhiheted! :D


De hogy a kérdésre is válaszoljak: ha elég jóban vagytok, szerintem nyugodtan elmondhatod neki. Jobb az őszinteség, főleg, ha téged zavar, hogy titkolóznod kell. :) Persze a barátnődet mi nem ismerjük, nem tudhatjuk, hogyan reagálna.

2015. febr. 24. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Pánszexuális? Azaz--> olyan aki a nemet és nemi irányultságot lényegtelennek érezve képes szexuális vonzódást, szerelmet érezni egy másik személy iránt??
2015. febr. 24. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ő is az. Szerintem szerelmes belèd, vagy vonzódik irántad különben nem játszana felelsz vagy merszeset veled, főleg nem a durvább variációt.
2015. febr. 25. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!