Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Elmondjam a barátnőmnek hogy...

Elmondjam a barátnőmnek hogy meg csalta a pasija egy másik barátnőmmel?

Figyelt kérdés
Akit megcsalt a fiú az én legjobb barátnőm...... De akivel megcsalta az is nagyon jó barátnőm és neki megígértem hogy nem mondom el hogy mi történt kettőjük közt....... De úgy érzem még is megérdemli az igazságot...... De annyira szereti és a másik barátnőm is annyira szereti -.-
2015. jan. 11. 01:26
 1/6 anonim ***** válasza:
72%

'megerdemli az igazsagot'

pontosan!!! mondd el.. mert ha meg kiderulne hogy te tudtal rola nagyobb baj is lehet ebbol.. legyel oszinte ,hidd el jobban fogsz aludni ejjel:)

2015. jan. 11. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Található ez fordított pszichológiával. Megkerdezed mit gondol a megcsalásról, és azt ő elmondaná-e. Aztán elmondoda, hogy te hogyan gondolod.


De csak ha biztosan tudom első kézből, akkor tálálnék ki.

2015. jan. 11. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
62%
Mondd el neki! Vegen ugyis kiderul, es ha megtudja, hogy te tudtad de nem szoltal neki, akkor duhos lesz.
2015. jan. 11. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
89%

"és neki megígértem hogy nem mondom el hogy mi történt kettőjük közt"


Hülye vagy, minek kell ilyeneket ígérgetni?

Annak a kapcsolatnak már valószínűleg úgyis annyi, ha meg az "új pár" annyira szereti egymást, akkor pláne nem értem, minek kell ilyet ígérni.

A másik oldalról nézve, ha nekem valaki nem tartja az ígéretét azért kő keményen bosszút állok valamilyen módon.


Én a helyedben azt csinálnám, hogy ultimátumot adnék a másik barátnőnek, meg a fiúnak, hogy van 3 napjuk, hogy elmondják, mi történt.

Ha ezt nem teszik meg, akkor te mondod el.


Így a tiszta, így egyenes, így nem b-ol át senkit.

Ha ezt esetleg zsarolásnak vennék, egyszerűen röhögd ki őket, hiszen ezzel te semmit nem nyersz, csak egy barátságot akarsz megmenteni.

Végül is ők azok, akik hazugságban élnek, úgyhogy egy szót nem szólhatnak az igazságért.

2015. jan. 11. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 AtyeszLL ***** válasza:
0%

A bnők közötti kapcsolat mindig fontosabb a pasiktól nem?!

Ha elmondod nagyobb lesz a baj. Miért buzerálnád szét a párkapcsolatot is, meg a barátnő kapcsolatot is?

Inkább zsarold meg a srácot, hogy tudsz a dologról, és feküdjön le veled is, különben . . .

2015. jan. 11. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igazábol ez az egész sokkal bonyolultabb..... :/ de azért köszönöm a válaszokat!
2015. jan. 11. 13:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!