Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Egy fiú azt mondja, hogy a...

Egy fiú azt mondja, hogy a haverod, barátod, közben meg haza ér és első dolga, hogy ír . Ez így ment egy pár hónapig. Beszélgettem vele aztán december óta rám se ír. Bunkózik. Ez fiúk nálatok mi? :$

Figyelt kérdés
Szerintem kibékült a volt barátnőjével, de én nem akartam a csaja lenni meg semmi, csak a barátja. Régebben írt is a volt barátnőjéről......meg leírta, hogy mit írt neki... Pedig nem kérdeztem..

#fiú #szerelem #barátság #kapcsolat #volt barát(haver) #éjszakába nyúló beszélgetések
2015. febr. 26. 06:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Úgy szeretem az általánosító kérdéseket!


Tudod, ennek számtalan oka lehet. Lehet, hogy tényleg mint lány érdekelted, és nem mint barát. És ahogy mondod, miután rendeződött a kapcsolata a barátnőjével, már nem kellettél neki.

De az is lehet, hogy egyszerűen másnak képzelt el, és mégsem akar már a barátod lenni.

2015. febr. 26. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
mer te is tobbet akarsz tole,mi? hianyzik neked en tudom..pedig o nemszeret fogd fol!!!
2015. febr. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen másnak képzelt ezt leírta nekem.... Azt hitte, hogy bunkóbb vagyok, meg azt írta, hogy pedig tök jófej vagyok.....volt olyan mikor megkérdezett, hogy téma? Én meg írtam neki, hogy nem tudom...hülye vagyok erre meg írta, hogy okos..... Szóval néha úgy tűnt, hogy a barátom akar lenni, néha mintha a haverom tehát bizonytalan ez az egész....:$ és hiányzik, hogy írjon de csak úgy hiányzik, mint ember. NEM akarok már tőle többet!
2015. febr. 27. 12:43
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy a baratod akart lenni:) attol meg hogy azt irod hogy hulye vagy, nem szamit valami nagy boknak az, ha azt mondja hogy okos vagy, mert lehet tenyleg az vagy.

LEHET, hogy erzett irantad valamit, LEHET, hogy potlek voltal neki, LEHET, hogy tenyleg csak havernak kezelt.. Sok minden megLEHET.

2015. márc. 1. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!