Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ha megszoktuk egymast a...

Ha megszoktuk egymast a barátnőmmel az jonak vagy rossznak számit?

Figyelt kérdés

Mármint baràtnő barátnőről van szó.Nem párkapcsolat baràtnő.

Szoval már tökre megszoktuk egymast es imadom meg minden csak amikor nálla vagyok akkor kb. Semmit nem csinalunk de megis jo. Es mas baratnoimmel akik nem a legjobb baratnoim veluk meg mindig csinalok valami baromsagot. Es ha hozzajuk megyek olyan mintha otthon lennek.

Es ez tok jo meg szeretem csak neha elgondolkozok h ez igy jo baratsag e vagy mar annyira megszoktuk egymast h felkène "turbózni" megint a baratsagunkat.

Csak ertelmes valaszokat legyszi :)



2015. febr. 28. 19:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Addig semmi sem baj, amíg ez nem zavar titeket. De semmi sincs kőbe vésve, azzal a lánnyal is elmehetsz bárhova.
2015. febr. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekem is volt,hogy azt csináltuk legjobb barátnőmmel,hogy egymás mellett feküdtünk ő gépezett én meg telón beszéltem.Néha egymáshoz szóltunk.De még sem volt rossz. Azért ha ez sokszor van akkor kezdünk unatkozni amit fel is vetünk egymásnak,hogy vmit kéne csinálni,de mit nem tudjuk. Ettől nem lett rosszabb a barátságunk.Ugyan így megszoktuk egymást,hogy sokszor együtt vagyunk.Csupán egymás jelenléte is nyugodtsággal tölt el.Meg nem érezzük egyedül magunkat.


Én ezt a fajta kapcsolatot úgy tudom leírni mint a testvéri kapcsolat,mert számtalanszor van az,hogy egymás mellett fekszünk vagy csak ketten vagyuk itthon húgommal még se beszélünk egész nap.De jó a jelenléte.A szorosabb barátság is hasonló :)


Felturbózni annyival lehet,hogy elmentek időnként sétálni,vásárolgatni,megnéztek egy vagy több filmet. Iszogattok(bár nem írtad hány éves vagy).Társas játék.

Igen,mi nagyon jót szoktunk társasozni is úgy,hogy 22 évesek vagyunk. Unalom űzésnek teljesen jó! :D :D

2015. febr. 28. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem inkább ez szuper jó.Azt is jelezheti, hogy egy "mélyebb szintű" barátság van köztetek. Sok "barátság"csak addig tart amíg "történik mindig valami".

Ráadásul, a "baromságokat" ki tudod élni más barátnőkkel , így nem fog hiányozni ez a rész.

Tehát ha így jó , akkor ne kételkedj.Felejtsd el, hogy "milyennek kel lenni a jó barátságnak"!A kételkedéssel kár lenne elrontani azt ami jó.

Természetesen,ha közben igényetek lesz a változásra, akkor hagyjátok hogy természetesen történjen meg , tehát nem rákényszerítve magatokat ,hanem inkább a megérzésetekre hagyatkozzatok.

Ez az egész így ahogy van irigylésre méltó.:)) Így tovább.:)))

2015. febr. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi megnyugtattatok.

Mert tökre szeretem amikor csak ugy ulunk egymas mellet es mast csinalunk csak neha belegondolok h a tobbi ismeroseim baratsaga nem ilyen es h akkor lehet h mi mar "megszoktuk" egymast es h nem kene e ezen valtoztatni egy kicsit :)

2015. febr. 28. 20:47
 5/7 anonim ***** válasza:

2-es vagyok.


Nekem is van,hogy kérdezik miket szoktunk csinálni adja tippeket. Mikor mondom,hogy sokszor csak fekszünk,ülünk egymás mellett és úgy elvagyunk. Akkor csodálkoznak. Aztán inkább hazudok :D Sajnos vannak akik ha nem élnek át ilyesmit,el sem tudják képzelni,hogy ez is jó.Nem csak mindig inni,bulizni,progit csinálni kell.

Néha a csend többet jelent,minden beszédnél:)

2015. márc. 1. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2.es Neked is csak gratulálni tudok,... de komolyan. így tovább .:)
2015. márc. 1. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Köszönöm :)


Én sose tudtam,hogy mit is jelent az igaz barát.El sem tudtam képzelni.Hiszen nekem 21 évig nem volt ilyenben részben. Aztán lassan 1,5 éve hogy ismerem legjobb barátnőmet. Nagyon sok mindenen keresztül mentünk,mondjuk inkább ő.Neki zűrösebb az élete.De mindig kitartottam mellette.Ami jól esik,hogy barátnőm anyuja is mindig mondja x nagyon szeret téged,ti tényleg legjobb barátnők vagytok stb.

Amikor meg már ez a ragaszkodás,megszokás van az a csúcs pont szerintem :) Mi össze is költöznénk, élnénk az életünket addig,míg mindkettőnknek nem lesz párja.

2015. márc. 1. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!