Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy alljak bosszut a barataim...

Hogy alljak bosszut a barataimon? Vagyis nem a barataim

Figyelt kérdés
Ugy ketdodott hogy uj suliba kerultem es ev elejen mondenki szerette egymast (ugy mint barat) kiveve van egy lany akit senki nem szeret es a baratnom kibekult vele es utanna mindenki megutalta a masikat . Egy csomo osztalytarsamat ellenem allitottak es allandoan bantanak szavakkal vagy bantjak a cuccaim.multkor tongretettek a biciglimet. Kisnovesu vagyok es ezert olyanokat mondanak hogy milyen odalent meg hogy fol kene noni a feladathoz.....! Szerintetek hogyan alljak bosszut rajtuk??

#barát #bosszú #kisnovesu vagyok
2015. márc. 4. 08:42
 1/6 anonim ***** válasza:
55%

A leírásod alapján az osztályközösség úgy működik, mint egy birkanyáj és mindig kiválasztotok egy embert, aki az ügyeletes fekete bárány, akit utálni kell. Jelenleg éppen te vagy az. Ne állj bosszút senkin, attól ugyan nem fognak megkedvelni, csak még szemetebbek lesznek, hamarosan más lesz a kiközösített, bár attól még megtanulhatnád az ugratást viszonozni és nem megsértődni rajta.


*biciKli, nem biciGli*

2015. márc. 4. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kenj fagyantát a székükre XD. Vagy mikor nincsenek bent borsozd be a 10 óraijukat :D :D.....amúgy én mindkettőt csináltam és nem tudták meg soha :3
2015. márc. 4. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Koszi! De a helyesirasom ne nezzetek :D
2015. márc. 4. 09:17
 4/6 anonim ***** válasza:
Szarjál rá, mondd nkik, hogy azért vagy ekkora, mert jóból megárt a sok. Bosszút állni nem kell, egyetértek az előzővel, viccelj és szívass vissza másokat. Midnen réma csak addig érdekes amíg új, majd találnak helyetted más alanyt. Hány évesek vagytok? AZ írásod alapján kb 9-10 re saccolnék.
2015. márc. 4. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Koszi es egyebkent 11-12 evesek vagyunk :D
2015. márc. 4. 09:48
 6/6 anonim ***** válasza:
A bosszú visszaüt, nem érdemes. Fütyülj rájuk.
2015. márc. 4. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!