Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Itt, Gyakorin megismertem egy...

Itt, Gyakorin megismertem egy nagyon aranyos és kedves fiút. Minden nap több órán keresztül levelezünk, már egy jó ideje. Attól tartok, elírtam a korom. Szerintetek hogyan fog reagálni? (elmondtam neki hogy elírtam)

Figyelt kérdés
Tényleg nagyon fontos nekem, nagyon sok mindenben hasonlítunk és nem akarom őt egy hülye elírás miatt elveszíteni. Volt már valakivel hasonló?

2015. márc. 7. 10:21
 1/7 anonim ***** válasza:
67%
Mi az, hogy elírtad? 15 helyett 51? Vagy 115? Óriási, feloldhatatlan konfliktus. Amint megtudja, hogy 115 éves nyanyussal levelezett, szörnyethal.
2015. márc. 7. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hany eves vagy es mennyit irtal? O hany eves? 13 eves vagy o meg 15?
2015. márc. 7. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Hát hány éves vagy és mit írtál neki? Ő hány éves?
2015. márc. 7. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Átlátszó kifogás, mindenki tudja, hogy nem véletlenül írtad el, nem merted felvállalni. :-)
2015. márc. 7. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen, ő 15 én pedig 13. Hmm.. Az emberek válaszai saját magukat minősítik, én pedig igen jót tudok néha mosolyogni rajtuk :) Legközelebb csak akkor írjatok, ha annyira tudtok rólam mindent. Pff..
2015. márc. 7. 16:08
 6/7 anonim ***** válasza:
75%

"Az emberek válaszai saját magukat minősítik, én pedig igen jót tudok néha mosolyogni rajtuk"

Te vagy az egyetlen, aki idáig ostobaságokat írt. Sértő, hogy ennyire hülyének nézed az embereket, hogy elhiggyük, nem direkt hazudtad magad idősebbnek. Féltél, hogy nem fogod érdekelni, ezért inkább eltitkoltad, ha nem így lenne, nem tetted volna fel ezt a kérdést.

2015. márc. 7. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ha elmondtad neki akkor mi a kérdés/probléma?
2015. márc. 10. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!