Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért van az, hogy felnőtt...

Miért van az, hogy felnőtt korom ellenére még mindig egy tini fiúnak érzem magam és a tini lányokhoz is vonzódom, ezekhet a tornacsukás, egyszerű, aranyos, pici lányokhoz, nem a műen agyonsminkelt csajokhoz?

Figyelt kérdés
Ráadásul sokan szoktak 15-17 évesnek is nézni, mert olyan aadottságaim vannak, hogy koromnál mindig is fiatalabbnak néztek. Arcom sem olyan röges, se az arcszerkezetem, ráadásul nagy darab és magas sem vagyok, ez is fiatalít.
2013. jún. 4. 23:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Akkor nem maradt ki a csajozás?
2013. jún. 5. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok, bár tini fiúnak nem érzem magam, csak valahogy mintha úgy érezném, hogy néhány lánynak ebből a "kategóriából" nagyon nagy szüksége van a szeretetre. Hát szívesen megadnám nekik mert azt hiszem már egy-egy mosoly kárpótolna bőségesen. De nem tudom, furcsállom is egy picit őket. 23 vagyok, az a 15 éves korosztály talán már fiatal hozzám, de 17 körül még úgy ideális lenne. Tényleg sok értelmes lány van szerintem ennyi idősen akik nagyjából úgy 18 évesen vagy olyan körül elvesztik a fejüket és mennek bele mindenbe ész nélkül.. ivás, buli, neadjisten drogozás... és miért? Mert azt hiszik így tartoznak valahova. Igaából nem szereti őket senki, röhögni jó velük/rajtuk meg néha dugni de az nem élet. Úgy érzem, tudnék igazán szeretni egy ilyen lányt mert közöttük még van aki "tiszta". De ahogy egyre idősebb leszek úgy ennek egyre kisebb lesz az esélye.


Az én korosztályomban már elég nehéz szerintem olyan lányt találni akin nem ment végig a fél megye vagy nem iszákos vagy ne lenne valami bajság.

Hát nem tudom... 23 vagyok. Valahogy így érzem :)


Szerintem ez csak egy álom, majd biztos felébredek valamikor.

2013. jún. 5. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
A huszon akarhany eveseknek altalaban szoktak tetszeni a tini lanyok. Tini lany vagyok , nem tudom miert, csak eszrevetel...:)
2013. jún. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!