Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » 15-17 éves normális lányok...

15-17 éves normális lányok ismerkedni?

Figyelt kérdés
16.5 éves fiu vagyok :)

2015. márc. 8. 16:49
 1/5 anonim válasza:
37%
Normális lányok? :)) a normális lányok nem ilyen helyeken ismerkednek ;) :D
2015. márc. 8. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Fura hogy troll létedre nem a Minecraftot tolod! :)
2015. márc. 8. 17:33
 3/5 anonim ***** válasza:

Attól még igaza van. A normális lányoknak (gondolom te olyanokra gondolsz, akik szépek, kedvesek, van humorérzékük, stb...) nincs szükségük arra, hogy ilyen helyeken ismerkedjenek.

Ahogy ha te is olyan srác lennél, hogy a normális lányok kidobják rád a hálójukat, akkor neked se kellett volna kiírnod a kérdést, mert már a suliban, vagy akár utcán, vagy valamilyen szakkörön (ha jársz olyanra) leszólítottak volna, de mivel kiírtad ezt a kérdést, így nem hiszem, hogy ez megtörtént :D

2015. márc. 8. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nem. Igazábol fokent allatos lerdesekkel foglalkozom. Azert vagyok fent :)

Volt egy labserulesem ami agyhoz kotott es akkor kezdtem el feljarni komolyabban:)

Van maganeletem. Baratnozok is nem vagyok elzarkozva :D

szimplán...csak kedvet kaptam itt is ismerkedni es szerintem ez nem éppen buntetendo dolog! :)

2015. márc. 8. 18:32
 5/5 anonim válasza:
Legelső vagyok, küldj képet :))
2015. márc. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!