Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ha egy barátban nagyot csalóds...

Ha egy barátban nagyot csalódsz milyen mondattal tudnál a szívébe hatolni hogy átérezze?

Figyelt kérdés
A barátomban óriásit csalódtam a hátam mögött nevetett rajtam meg ilyesmi mert nem pont olyan vagyok amilyennek kéne lennem ahoz hogy elérjem... Milyen rövid és jó hangzó mondatokkal tudnám éreztetni vele?Mint például ilyenre gonoltam hosszúságra is de most teljesen más és az nem illik oda pl.:Az érzés mikor az életben vannak olyan barátaid akik egyszer megvédenek vagy cserbenhagynak...Elárulnak,Kibeszélnek hátad .mögött.Ilyesmit csak most amit mondtam hogy a hátam mögött hogy nevetett amikor nem értem fél...
2015. márc. 10. 15:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Tehát az a kérdés, hogyan tudnál élesen visszavágni, hogy fájdalmat okozz neki is?
2015. márc. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem hanem hogy átérezze amit tett...
2015. márc. 11. 16:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!