Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért van az, hogy mostanában...

Miért van az, hogy mostanában körülöttem mindenki a bekébzelt gazdag bunkókkal barátkozik és nem az anyagilag átlagos normális emberekkel?

Figyelt kérdés
Nem vagyok gazdag, nincsenek márkás drága ruháim, nem vagyok bunkó sem, nem bántok mást, visszahúzódó vagyok és mindenki utál. Akko' most wat?

2015. márc. 10. 19:52
 1/6 anonim ***** válasza:
33%
Ha megtanulnál rendesen magyarul beszélni/írni, az nagy előrelépés lenne részedröl.
2015. márc. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
5%
Néha a visszahúzódók tudnak a legbeképzeltebbek lenni... szerintem ez a helyzet.
2015. márc. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De ember, nem járok márkás ruhákban mint a többiek ezért leszólnak/nem barátkoznak velem, mert ezáltal megkülönböztetnek, akkor csak nem velem van a baj, ha mindenkivel próbálok normális lenni, még azzal is aki leszól. Mindig lenéztek azért is, mert nem farmernadrágban jártam hanem mackóban, mert abban jobban érzem magam nem úgy mint a farmer amibe beleizzadok meg megfőnek a golyszlik.
2015. márc. 10. 20:26
 4/6 anonim ***** válasza:
Az, hogy csóró vagy, mem jelenti automatikusan, hogy egy szeretnivaló egyéniség vagy. Nyilvánvalóan ha mindenki elutasít téged, annak nem lehet az az oka, hogy mindenki gazdag barátot akar és te nem vagy az. 1-1 ember tényleg kapzsi és így gondolkodik, de a te esetedben ennél többről van szó. Ne másokban keresd a hibát.
2015. márc. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Keress olyan barátokat, akik hasonlóan gondolkoznak mint te!:)
2015. márc. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"Forgass olyan gondolatokat a fejedben, amelyek jókedvre derítenek. Tégy olyan dolgokat, melyektől jó lesz a közérzeted. Barátkozz olyan emberekkel, akik növelik az önbizalmadat. Táplálékod mindig előnyére váljon a testednek. Lépteid kövessék belső ritmusodat."

Louise L. Hay


Barátkozz olyanokkal,akik téged így fogadnak el,akik hasonlóan gondolkoznak,mint te.Nem tudom manapság miért van ez,de szerintem azért,mert egyesek ettől érzik magukat "menőnek",főleg ha még a tanár is adja alá a lovat(mint nálunk).

(Nálunk is ez van,habár én imádom a farmert.)

2015. okt. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!