Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Átlagos külsővel, csóróként,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Átlagos külsővel, csóróként, viszonylag normális lelki világgal nekem lehet szép csinos barátnőm? F/24

Figyelt kérdés
2015. febr. 27. 13:50
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Az esély megvan rá.
2015. febr. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Miért ne lehetne?

nem minden nő a pénzes pasikra hajt, sokakat érdekel a belső is....

több önbizalmat!!!

2015. febr. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
85%
sokakat érdekel a belső is.... veled ellentétben
2015. febr. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
mutatsz képet , nekem nem fontos a pénz :)
2015. febr. 27. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Engem is a személyisége érdekel elsősorban, de a szép lányok tetszenek inkább...azt mondogatják a fiúknak nem kell feltétlenül szépnek lenniük..vagy ez is csak mese és nekem is szépfiúnak kell lennem?....mert nem vagyok tipikus james dean.
2015. febr. 27. 13:55
 6/17 anonim ***** válasza:
94%
Hát, ha neked csak az számit, hogy szép csinos legyen a barátnőd...-.- az már kevésbé érdekel, hogy ledves legyen stb..?
2015. febr. 27. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Miért ne érdekelne? De nyilván egy olyan lánnyal kezdek aki azért vonz fizikailag is..
2015. febr. 27. 13:59
 8/17 anonim ***** válasza:

Csinos csajokra nagy a kereslet, ha nincs nagy defektje (nagyon gáz családja, nagyon rossz híre), akkor nálad jobb adottságú férfiak is érdeklődnek iránta.


Mondj egy racionális okot arra, hogy miért Téged választana ha pénzesebb, jobb képű, szintén viszonylag normális értékrendű férfi is érdeklődik iránta...

2015. febr. 27. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Pl választhatna azért engem mert jobb társaság vagyok..jobban érzi magát velem...vagy ennyire számít a pénz meg a külső?
2015. febr. 27. 14:03
 10/17 anonim ***** válasza:

Akkor most igazából gondolkodjunk rajt, hány ember jönne össze olyannal, aki egyáltalán nem vonzza testileg, csak lelkileg találja szépnek... szerintem senki.


Kérdező, ne aggódj, lehet esélyed a normális lányoknál. Ha pedig zavar a helyzeted, vagy a külsőd, formálhatod mindkettőt jobbá, ha van kitartásod és lehetőséged.

2015. febr. 27. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!