Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ha a régi ismerősök meg az új...

Ha a régi ismerősök meg az új haverok se jönnek velem még egy sört se meginni, vagy más programra, meg nincs egy csaj se akinek bejövök hiába csajozok, akkor mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Ha rendezek valamit pl facebookon nem is jönnek el. Ha kérdezem vizsgáztak, másik városban voltak, más eseményen voltak (amire engem nem hívtak), stb kb ez megy. Ha elmegyek csajozni akkor meg ott táncolnak a discoban vagy a pubban beszélgetnek a barátnőikkel csordában csávókkal nem törődve.
2015. márc. 11. 11:02
 1/9 A kérdező kommentje:
Mármint a csajok.
2015. márc. 11. 11:03
 2/9 anonim ***** válasza:
52%
A te keszulekedben van a hiba.
2015. márc. 11. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem ismerlek téged, úgyhogy ezt így látatlanba elég nehéz megállapítani. Nem lehet, hogy sggfej vagy?
2015. márc. 11. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hagyd,hogy õk keressenek, hidd el nem vagy egyedül,talán más vagy,mint akiket haveroknak nevezel.
2015. márc. 11. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
a haverjaid nem igazi haverok, ez az egyik. a másik, hogy valószínűleg nem olyan nőknek van rád igényük, mint akiket a diszkóban lehet látni.
2015. márc. 11. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
és a 4# válaszoló is jól mondja. ne csajozz, mert egyrészt az manipuláció csak más néven, másrészt úgy nem lesz barátnőd. max akkor fognak rendeződni a kapcsolataid, ha hagyod, hogy magától alakuljanak a dolgok.
2015. márc. 11. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Lefogadom hogy veled van a baj ha mindig leráznak én is ezt csinálom az idegesítő emberekel aztmondom nekik hogy dolgom lesz pont akkor.
2015. márc. 11. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Full érthetetlen dolog.

Aki szerint ez nem jó, az nem tudja megmondani min változtass, vagy azt mondja várd a sültgalambot.

Velem is így volt egy ideig aztán relytélyes módon elkezdtek keresni olyanok is akikkel 2 éve nem beszéltem.

Nem lehet, hogy nem vagy erre megfelelő alkat?

Egy 40kilós geek gyerekkel senki nem akarna csajozni vagy inni menni.

Én is aut tudom ajánlani, hogy keress új haverokat.

2015. márc. 11. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hát alapból nem nézek ki valami jól, meg az elhagyatottság miatt kezdek komorabb, félénkebb, meg kisebb magabiztosságú lenni, mint korábban. Meg szerintem én is túl válogatós vagyok kivel barátkozom, ha nincsen valami hasznos téma nincs is kedvem sokszor beszélgetni.
2015. márc. 11. 20:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!