Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van itt olyan kisgyermekes...

Van itt olyan kisgyermekes anyuka (3 éves kor körüli vagy kisebb gyermeke (ke) i vannak), aki szívesen ismerkedne más anyukákkal?

Figyelt kérdés
3 gyermekes anyuka vagyok igaz nagyon fiatal.Miskolcról költöztünk fel Pestre mikor kiderült ,h. baba lesz.Viszont nekem itt semmi ismerettségem nem volt , a mostani itteni ismerőseinknek pedig nincsenek gyermekeik...Nagyon örülnék , ha a gyermekeimnek lehetne egy állandó játszópajtásuk és esetleg tudnék más anyákkal személyesen beszélni a gyermek nevelésről mindennapokról vagy bármiről , ami mindkettőnket érdekel.

2015. márc. 14. 19:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Én szívesen , de sajnos Záhonyban lakom.
2015. márc. 16. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tyűh , az tényleg nagyon messze van innen.:(
2015. márc. 16. 14:52
 3/7 A kérdező kommentje:
És neked hány babád/gyermeked van?És milyen idősek...ill. te hány éves vagy? : )
2015. márc. 16. 14:52
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem 1 fiú gyermekem van másfél éves.
2015. márc. 18. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
27 éves vagyok.
2015. márc. 18. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nekem is annyi a "nagyobbik" fiam, ill. holnap lesz 19 hónapos.És ti merrefele laktok?:)
2015. márc. 18. 21:01
 7/7 A kérdező kommentje:
Jajj bocsi gondolom a Záhonyos vagy.Nem valami sokan írnak...:D
2015. márc. 18. 21:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!