Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Esetleg többet akar vagy csak...

Ensam skog kérdése:

Esetleg többet akar vagy csak barát és kész?

Figyelt kérdés

Rendszerint egyik lány ismerősöm szokott keresni fb-on. Egyik barátom volt barátnője onnan ismerem. Mindig érdeklődik felőlem és ő kezdeményez. Esetenként megkérdezi van-e valakim. Aztán mikor én szeretnék valamit meg tudni róla vagy csak megkérdezem hogy hogy van, általában egy mondattal elintéz mindent. Volt, hogy épp a környékükön jártam aztán mikor mondtam neki említette, hogy miért nem szóltam mert szívesen elment volna velem amíg intézkedek. De úgy önmagától nem mondja, hogy mi lenne ha elmennénk ide vagy oda.

Most ismét van barátja bár mikor kérdeztem, hogy járnak-e akkor a szavaiból úgy vettem ki, hogy csak vannak szóval nem komoly. Így nem akartam bezavarni, hogy elhívogatom szabadidejében ide-oda nehogy ebből konfliktus legyen.

Szóval esetleg szeretne többet vagy csak beképzelem? Mert még sose volt lány ismerősöm olyan meg végkép nem aki érdeklődik felőlem. Számomra ez szokatlan.



#lány #barát #mákos guba mézzel és tejszínhabbal
2015. márc. 18. 13:56
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha akarna valamit, akkor kezdeményezne. Valószínűleg nem félénk, ha kérdezget a magánéletedről, meg sétálgatna veled. Inkább annak a típusnak tűnik, aki szeret unalomból belemászni mások életébe. Ha meg csak szórakozásból van együtt egy pasival, akkor eleve felejtős, mert nem alkalmas valódi kapcsolatra.
2015. márc. 18. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Előzővel értek egyet. Ismertem egy ilyen lányt, vesztemre próbálkoztam is vele, de abban nem volt köszönet. Szerintem ne foglalkozz vele. Ha valóban érdekled, akkor tenni fog érte, hogy közel kerülhessen hozzád. Ha meg így tesz, akkor eldöntheted, akarsz-e tenni vele egy próbát.
2015. márc. 18. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Végülis azóta érdeklődő mióta elmondtam neki, hogy nem voltam még lánnyal.(sem fiúval) De amit elmondtatok az alapján rájöttem, hogy ez lehet a háttérben szóval felejtős lesz ez az egész. Köszönöm
2015. márc. 18. 16:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!