Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Huszonéves srácok, hozzátok...

Huszonéves srácok, hozzátok szól a kérdés?

Figyelt kérdés

Én egy 27 éves meleg srác vagyok. Mivel amúgy kersztény -konzervatív gondolkodású vagyok, sokáig nem is tudtam ezt elfogadni, és mindig frusztrálva éreztem magam a hetero fiúk között. És ez sajnos mostanra sem változott, és már annyira megszoktam, hogy 3 lépés távolságot tartok más férfiaktól, hogy már iszonyú zavarba hoz, ha véletlenül egy-egy hetero srác barátságos velem.

Nők között dolgozom, nagyon hiányoznak az életemből a baráti, haveri kapcsolatok a saját nememmel, főleg a sportolás miatt.


Tudom, hogy ez a hely nem egy mérvadó társadalmi keresztmetszet, de már kicsit el vagyok keseredve.

Huszonéves hetero férfiak, szerintetek egy meleg minél messzebb van tőletek, annál jobb, vagy vele ugyanúgy barátkoznátok, mint bárki mással?


2015. márc. 18. 21:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Velük is barátkoznék, nem nagyon érdekel a nemi identitás. Bár mivel még sose voltam nővel mindenki azt hinné a környezetemből, hogy én is meleg vagyok. Pedig nem.
2015. márc. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Nemdetalánbiztos ***** válasza:
Engem nem zavarna.
2015. márc. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem egy igen jó barátom meleg, semmilyen hatással nincs a viszonyunkra. Eszembe se jut sose azon gondolkodni bármilyen közös program során, hogy "ú rá ne csapjak a vállára, mert ő meleg..."

Ugyanannyira meghatározó dolog, mint pl a lábmérete, nem kell ilyesmiken rugózni.

2015. márc. 18. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
amig nem akarsz nálam bepróbálkozni addig nem zavar
2015. márc. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a pozitív válaszokat, itt is és privátban is! Nekem ez nagyon sokat jelent, ha előbbre nem is jutok, akkor is megerősít kicsit!
2015. márc. 18. 22:55
 6/6 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, konzervatív hetero, Jobbik szavazó 25 éves srác vagyok és amíg nem akarsz kisgatyában vonulgatni, és provokálni az Andrássyn, addig az ég világon semmi bajom veled. És természetesen a barátkozás sem lenne probléma, egészen addig, amíg nem szeretnél többet, mint barátság, mert viszonozni, heteró férfiként természetesen nem áll módomban és meglehetősen kellemetlen szituáció lenne.
2015. márc. 19. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!