Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Azzal a kérdéssel fordulok...

Azzal a kérdéssel fordulok hozzátok, hogy Ti milyen oldalon próbáltatok már új barátokat, ismerősöket keresni?

Figyelt kérdés
Én egyre erősebben érzem, a meglévő "barátok" kihasználnak, csak akkor kellek, ha szükségük van valamire, vagy lenézően, lekezelően viselkednek. Már nem szeretek találkozni velük, mert ez nekem fájdalmas, én szeretem őket még most is, de ez egyoldalú. Ezen szeretnék továbblépni és új ismeretséget szerezni. Köszönöm az információkat! Szép napot! =) Zsani

2014. nov. 4. 16:31
 1/4 Scream85 ***** válasza:

Chat.hu, badoo

Nekem itt sikerült

2014. nov. 4. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
feeling finder
2014. nov. 4. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Gyakori. Itt sem keresek már annyira, kerestem éveken keresztül, de nem sokkal lettem előrébb. Az összes többi oldal semmire nem való. Többre mentem a Gyakorival, mint bármelyik kifejezetten ismerkedős oldallal. Nem tudom miért, mert nem adott rá okot semmi, de bízok benne, hogy majd egyszer, amikor nem számítok rá, lesznek barátaim és hasonló módon megtalál a szerelem is. F
2014. nov. 4. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem neten nem sikerült barátot találnom.

Viszont szerelmet igen :)

Ez egy új oldal,ha gondolod nézd meg...

[link]

2014. nov. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!