Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Jól érzem, hogy meg kel...

Manó1235 kérdése:

Jól érzem, hogy meg kel válnom egy ilyen baráttól?

Figyelt kérdés

Kicsit hosszú és bonyolult de próbálom érthetően leírni.

Az egyik volt osztálytársamnak a barátnője mostanában "próbált velem barátkozni" kezdetben úgy gondoltam hogy egy kedves csaj és jó barátnők is lehetünk. DE a sokadik találkozásunk után rájöttem hogy csak kihasznál, folyton akkor hívott ha baja van, ha valahová kísérgetni kellett. Bejártunk vagy 100 boltot mert ő mindenhová bemegy. Tudni kell róla hogy otthagyta a sulit 10.ik után mert a "nagy szerelem" megbolondította és hozzá költözött a volt osztálytársamhoz. Azóta otthon volt és a srác keresett rá. Most munkanélkülin járt tanfolyamra amiért ugye kapta havonta az 50 ezret, de azt is elverte 3 nap alatt műhaj, műköröm, műszempilla. Nem is ez idegesített fel, hanem hogy múltkorában említette hogy ő le akarja vágatni a haját, nem tudok e valami jó fodrászt? Nem messze tőlem lakik egy kedves ismerősöm nekem is mindig ő csinálja a hajam be ajánlottam őt. Erre ma beszélgettem vele és feljött témába ez a csaj és mondta hogy idézem:


" h neked barátnőd mondom nagyon rossz fej nem is lehet,de nagyon sok esélyt adtam neki mire letettem róla a kezem

bejelentkezett karácsony előtt....lemondta,majd karácsonykor senkit nem vállalok megmondtam,de ő karácsonykor akart jönni nagyon..... hát nem tettszett de belementem,felkeltem korán kipakoltam vártam....lemondta

és még ezt azóta is 4-er játszotta el velem"

És nekem ég a fejem miatta, hogy lehet valaki ilyen?

FOLYT.

És akkor itt a másik amit írt:" Meg előadta h a menjek ki érte gyalog a Kálvin térre mert nem talál el....

És bnöm körmös vele ugyanezt eljátszotta kiment érte a kálvinra kocsival egy órát várt rá őt le se mondta"


Komolyan az ilyen embereknek nincs önérzetük? nem Veszik észre hogy ez mennyire gáz a másikkal szemben?

És amin ma akadtam ki, én jövőhéten kezdek az új munkahelyemen. Nagyon húzós 12 óra egy üzemben. Erre kitalálta hogy ő is oda akar jönni velem akar dolgozni. Szépen elmagyaráztam neki hogy engem érettségivel meg szakmával rakta be oda ahova. És mivel neki nincs semmije lehet hogy elég rossz helyre fogják betenni. Erre nekem állt hogy én lenézem őt mert kövér meg nem csak a vékonyaké a világ, és hogy ne vágjak fel azzal hogy nekem érettségim van meg szakmám. Na most innentől kezdve MI VAN????? :D Azt még elekll mondanom róla hogy már nem 1-2x égetett be minket. Négyes programot szerveztünk ő a barátja, és a barátom. A srác megkérdezte egy csajtól hogy honnan érdemes pizzát rendelni. Erre hangosan elkezdett ordítozni vele hogy " hozzá ne merjél szólni mert megtaposlak, meg ezt a büdös k*rvát is" És én azt hiszem okkal tartok tőle hogy beégetne a munkahelyemen is. Már csak nevetek rajta komolyan. :D Szerintetek mit kezdjek vele? 21/L



2015. márc. 21. 12:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez nem barátnő.
2015. márc. 21. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Jesszus, ez nem barátnő. Én lekoptatnám magamról az fix.

Ha mindenhol beégetett meg kihasznált. Elég szörnyű. Neked is a fodrászodat meg a körmösödet megszívatta.Ami szintén neked volt égés!! :/


Nekem barátnőm csinál olyat,hogy nem tud eljutni időnként az időpontokra.Sokáig készül több mindent akar egyszerre.Viszont én mindig mondom neki,hogy szóljon,hogy ha nem ér oda a fodrászhoz,körmöshöz,kozmetikushoz stb.. Szerencsére rászoktattam,hogy rohadt szar érzés.Hiszen fizető vendéget mond le miatta stb..


Nálunk alapjáraton minden oké a barátságunkban,hasonlóságot csak abban az időpontos dologban találtam,de mint írtam leszoktattam róla nagyjából :D

2015. márc. 21. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!