Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan felejtsek el egy olyan...

Hogyan felejtsek el egy olyan személyt, akihez kellemes emlékek fűznek, de mégis meg kellett tőle válnom?

Figyelt kérdés
Rossz érzés
2014. febr. 11. 22:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Miért kellene elfelejteni ?? Ha kellemesek az emlékek, akkor az pozitív élmény egy egész életre !!
2014. febr. 11. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
És ha bánt, hogy vége? Csak gondoljak arra, hogy jó volt? Vagy ilyenkor mit szoktak az erősek?
2014. febr. 11. 22:50
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerintem se kell elfelejteni(akkor sem ha nem látod többé)
2014. febr. 11. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Hiába bánt,azt nem tudod kikapcsolni,de a jókat nem kell elfelejteni emiatt.
2014. febr. 11. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

1. vágj el vele minden kapcsolatot

2. távolíts el mindent ami rá emlékeztet

(képek, tőle kapott ajándékok stb.)

3. próbálj nem rá gondolni

4. találj valami egészséges figyelemelterelést

5. fejezd ki az érzelmeid (írd le, mond ki)

2014. febr. 11. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én is voltam már ilyen helyzetben,nekem mondjuk segített a túl lépésen az hogy olyan dolgot derítettem ki róla ami miatt picit megharagudtam rá és így volt valami ok arra hogy el felejtsem.Keress okokat arra hogy miért kell megválnod tőle,ha ez meg van akkor mindig emlékeztesd magad ezekre az okokra.Persze a szép emlékeket nem fogod elfelejteni viszont nem ilyen érzéssel fogsz gondolni rá.
2014. febr. 11. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Holnap leírnám neked privátban a személyes tapasztalatom, ugyanis egy cipőben járunk. Tekintettel a sztorim hosszúságára, holnapra hagynám.

Addigis j éjszakát és fel a fejjel !:)

2014. febr. 11. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nős vagy és a szeretőd volt???
2014. febr. 12. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Szerintem csak hosszú idő után fogod elfelejteni ezt a személyt. Én is voltam ilyen helyzetben, és csak hosszú idő után tudtam elfelejteni! Persze még ma is gondolok rá ritkán. Ha új emberekkel ismerkedsz az is segít egy kicsit. Akár online akár személyesen. Velem is így volt!
2014. febr. 13. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Ismerem ezt a helyzetet. Probalj meg ne talalkozni vele, ne beszelj vele, gondolj mas jo emlekre, helyettesitsd valaki massal, foglald le magad a nap minden perceben :) Nem konnyu. En kitartast es erot kivanok !
2014. márc. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!