Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szakadt már meg barátságod...

Szakadt már meg barátságod felnőttkorban (>25 év)? Nem veszekedés miatt, hanem mert eltávolodtatok. Esetleg sikerült újraéleszteni?

Figyelt kérdés

Olyan történeteket írjatok, ahol régi, hosszú barátságok szakadtak meg valamikor felnőttkorotokban. Nem azért, mert össezvesztetek, hanem mert mondjuk megváltoztatok, kinőttétek egymást, más dolgok kezdtek el érdekelni... Sajnos most "szakított velem" az egyik barátom, mert azt érezte, lehúzom, sokat panaszkodtam neki (ezt el is ismerem). Nem úgy tűnik, mint aki meg akarja beszélni és helyrehozni.


Harmincas nő



#eltávolodás #barátság megszakad
2014. máj. 4. 12:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nálam volt ilyen. Simán eltávolodtunk, később egyszer találkoztunk, de tudtuk hogy elmúlt valami.
2014. máj. 4. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Mennyi idő után találkoztatok újra? Próbáltátok megbeszélni, vagy szavak nélkül tudtátok, hogy (ahogy írod) elmúlt? Nem fájdalmas rá gondolni?
2014. máj. 4. 13:15
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem fáj hisz nincs érzelem. Az emlékek szépek de senki nem keresi a másikat, ha véletlenül egy társaságba keveredünk persze jól elvagyunk.

Miért nem beszéled meg vele?

2014. máj. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nem volt arról szó, hogy megszakítja velem a kapcsolatot, inkább csak az, hogy "szüneteltessük" pár hétig. Eltelt már több hónap, és nem nagyon keresett. Gondoltam, felhívom, hogy mi van vele, és nem vette fel, nem is hívott vissza. Ebből gondolom, hogy nem "szünetről" van szó. Ha nem akar velem szóba állni sem, nehéz lesz megbeszélni. :( Pedig tényleg nem vesztünk össze.
2014. máj. 4. 13:23
 5/13 anonim ***** válasza:
89%

Lehet visszahív azért, vagy máskor felveszi.

De ha nagyon negatív voltál akkor lehet elúszott. Hogy képzeljem el hogy negatív voltál?

2014. máj. 4. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Volt (van) egy elhúzódó, véget nem érni akaró pasiügyem, ami miatt sokat szenvedtem, de nem tudom csak úgy lezárni. És sokat beszéltem erről ennek a barátomnak. (Még mindig lényegesen kevesebbet beszéltem neki, mint a nőnemű barátaimnak, ez valahogy olyan "csajos" téma volt inkább, de úgy látszik, hogy ennyi is elég volt, hogy besokalljon az említett barátom.)


Nem mentegetem magam, sajnos tényleg nagyon tudom zúdítani a problémáimat másokra. Van, hogy már mondom, hogy nyugodtan szóljanak, ha sok vagyok. Vagy valaki már magától szól, és akkor igyekszem visszafogni magam. Ez a barátom viszont nem szólt, hanem egyszer csak eltűnt, aztán végül levélben legalább megmondta az okot. Csak rossz, hogy még (úgy látszik) megbeszélni sem akarja.


De lehet, hogy tényleg elkanyarodott az utunk, nem tudom. Tény, hogy engem mostanában elsősorban a magánéletem foglalkoztat.

2014. máj. 4. 13:32
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha ez megoldás, megírhatod és meghallgatlak

De talán az a probléma hogy csak ennyi történt veletek, hogy ő hallgatott, és más nem töltötte ki a találkozásotokat.

2014. máj. 4. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Igen, az utóbbi időben (csak az utóbbi időben!) valóban sokszor volt ez. Nem tagadom. Csak rossz, hogy nem szólt egyszer sem, hogy kezdek sok lenni, hanem drasztikusan megszakította a kapcsolatot.
2014. máj. 4. 13:39
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez szerintem elúszott, de talán menthető. Persze lehet nem is kell neked a személye
2014. máj. 4. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Miből gondolod, hogy elúszott? Kérlek, fejtsd ki.
2014. máj. 4. 13:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!