Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szeretnék megismerni egy...

Szeretnék megismerni egy embert, de sehogy nem megy. Ti mit javasoltok? Több lent.

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akire egy ideje felfigyeltem a suliban. Jó zenei ízlése van, viszonylag ugyanolyan a világképünk, és folyton látom, hogy néz, de nem tesz semmit. Borzasztóan szimpatikus. Egyébként barátnője van, a kapcsolatába nem akarok belekavarni, viszont mindenképpen szeretném megismerni.

Sokan azt mondták, egyszer csak köszönjek rá, vagy mosolyogjak :D Szerintetek?



2015. márc. 26. 15:32
1 2
 1/11 A jó Solonius válasza:
Menj oda hozzá, köszönj, kezdeményezz. Csak arra ügyelj, nehogy megcsalás legyen belőle.
2015. márc. 26. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

"Egyébként barátnője van"


Es? Az az o dolga, nem a tied.

2015. márc. 26. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
36%

"Egyébként barátnője van"

Beszarok az ilyen idealista dumától! A párkeresés, kedves kérdező, nem gyorsasági, hanem alkalmassági megmérettetés. Ha barátnője meg tudja tartani, csinálhatsz bármit, akkor se tudod elvenni tőle, de ha el tudod, akkor vedd is el, mert különben más fogja elhappolni. És ne reménykedj abban, hogy ha a tid lesz a fiú, más nem fogja rá fenni a fogát! És csak rajtad áll majd, hogy a srác mennyire lesz hűséges.

2015. márc. 26. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

#3

most ez hogy jön ide? nem akarok vele összejönni, és leírtam, hogy a kapcsolatába sem szeretnék belekavarni. :D

2015. márc. 27. 16:04
 5/11 anonim ***** válasza:
56%

" nem akarok vele összejönni, és leírtam, hogy a kapcsolatába sem szeretnék belekavarni. :D"

Aha. Értem én Ezek szerint nyilván a kőszáli kecskék heresorvadásának genetikai okát szeretnéd vele megbeszélni. Elvégre mi mást is akarhatna egy lány a fiútól?

Figyu, kérdező! 56 éves vagyok, és lehiheted, láttam egyet, s mást. Még a gyerekeim is velem beszélték meg a lelki problémáikat. Szóval amit eddig leírtál a fiúról, az mind arra utal, hogy nem közömbös számodra. Ha pedig nem közömbös, az csak egyet jelenthet.

2015. márc. 28. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
*EL-hiheted
2015. márc. 28. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

ennél primitívebb választ még nem olvastam :D

ne a gyerekeid mentalitásából szűrd le akkor szerintem, hogy mi hogy van fiú és lány között. te soha életedben nem néztél rá úgy nőre, hogy nem tetszett úgy, mint nő? hagyjuk már.

rengeteg fiúBARÁTOM (nem haverom) van, és egyiküktől sem szeretnék semmit. és ők se tőlem.

2015. márc. 28. 15:51
 8/11 anonim ***** válasza:

"rengeteg fiúBARÁTOM (nem haverom) van, és egyiküktől sem szeretnék semmit. és ők se tőlem."


:)


Lehet hogy meg benned van a gyermeki naivitas, de jobb ha tudod hogy ferfi es no kozott nincs baratsag mert kozejuk all a szex.

2015. márc. 28. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
nehéz felfogni amit leírok? az ilyen beszűkült látóterű humanoidokat nagyon bírom, most írtam le, hogy vannak fiúbarátaim, és egyikükhöz sem a szex miatt kötődöm, merthogy soha életemben nem feküdtem le velük. nincs bennem gyermeki naivitás, de hadd tudjam már jobban, hogy kik a barátaim és miért :D
2015. márc. 28. 16:48
 10/11 anonim ***** válasza:
Neked kislány, fogalmad sincs az életről, és másokat akarsz kioktatni? Sokat kell ahhoz még tanulnod.
2015. márc. 29. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!