Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miről kellene beszélgetnem a...

Miről kellene beszélgetnem a barátom barátaival, ha mondjuk pont nincs ott a barátom? (kb 25 évesek)

Figyelt kérdés

nem egyszer vannak olyan szituk, hogy nem tudom mit kellene mondanom(max hárítok mert ki akarnak kezdeni velem, szóval nem vesznek emberszámba)

van hogy "betesz" a párom hozzájuk a kocsiba, hogy külön jön, még el kell intéznie ezt azt, jön utánunk

vagy elugranak valahova, ott maradok a többiekel

de volt, hogy meg is kérdeztek, mit keresek én ott egyáltalán..


2015. márc. 27. 18:04
 1/4 anonim ***** válasza:

figyelj, ha ilyen bunkók, és ennyire semmmibe veszik a barátod, hogy simán kikezdenek veled.. próbáld redukálni a kapcsolatot velük a minimálisra.

amúgy én általában a barátomról szoktam beszélni, a haverjai is őt hozzák fel témának. vagy bármiről, filmek, suli, munka.. stb

de én se vagyok jóba velük:S ez van, nem fogom szidni a barátom haverjait, de ha nem muszáj hagyom hogy nélkülem találkozzon velük

2015. márc. 27. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

én barátom meg mindig visz mindenhova közéjük :( ha nem megyek még mondja is, hogy mindenki engem hiányol, meg stb, szabáloysan elhidegül tőlem olyankor, elmegy, vissza se jön, nem is hív, zsarol érzelmileg


a srácok meg úgy érzem lekezelnek

2015. márc. 27. 22:42
 3/4 anonim ***** válasza:

hát állj ki magadért..

én se viszem mindenhova a barátom, ő se engem. mert külön van a baráti körünk, és nem is nagyon érjük meg magunkat a másik baráti körével.

de kettesben, vagy a szűk családdal jól elvagyunk.

ez nem normális szerintem hogy ennyire kiakad ha nem mész velük.

nem szabad leszólni neki a barátait, de ne is várja el , hogy mindenhova mész velük...

de erre mit reagál , hogy ki akartak kezdeni veled a barátai? ha ezek után is visz közéjük, és nem foglalkozik ezzel akkor nem 100as.

2015. márc. 28. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
úgy gondolja nekem kell kezelni a helyzetet, leoltani őket magamról, neki vicces az egész
2015. márc. 31. 17:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!