Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek? /Lent leírom a...

Mit tegyek? /Lent leírom a történteket. /

Figyelt kérdés
Van egy barátom, akit nagyon nem bírok... Pl.: Megyünk a suliba ketten, belemarkol a földbe és megdob. És úgy csinálja, mintha ő okosabb lenne nálam, magyarán hülyének néz. És mikor nem akartam elmenni hozzájuk akkor ő volt megsértődve mert nem akarok felmenni.De ha azt mondom neki hogy nem akarok a barátja lenni akkor meg elkezd hisztizni mint egy ovodás és azt hajtogatja majd hogy nélküle nem megyek semmire, majd szól az osztályfőböknek aki azt mondja majd hogy béküljünk ki... De én ezt nem bírom!! Kérlek, adjatok tippeket hogy mit csináljak!
2015. márc. 31. 16:25
 1/3 A kérdező kommentje:
Egyébként még írni akartam hogy ő is meg én is már kilencedikesek vagyunk és nagyon idegesít már hogy még így is hisztizik...
2015. márc. 31. 16:35
 2/3 anonim ***** válasza:
Jézusom.A leírás alapján 8 évesnek néztem :-D Kerüld az ilyeneket,de ngyon.Ha meg jár utánnad,kérdezd meg mit akar tőled.Ha leáll magyarázni hogy a barátod mondd meg neki,hogy nem úgy viselkedik.
2015. márc. 31. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Komolyan kilencedikesek vagytok? Szerintem a 8 éves unokahúgom érettebb nála.

Megoldás: KERÜLD EL JÓ NAGY ÍVBEN, ofőnek meg szólj, hogy nem érdekel a gyerek.

2015. márc. 31. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!