Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti gondolkodtatok már el azon...

Gergő19990712 kérdése:

Ti gondolkodtatok már el azon hogy aki vagyok hogy az pont én vagyok? Tudom hülyén hangzik de leirom mire gondolok.

Figyelt kérdés
Szoval arrol lenne szó hogy néha elbambulok hogy én "Malac 1 János" vagyok akkor ránézek valakire és elgondolkodok hogy ő pedig "Malac 2 János" tehát dióhéjba annyi hogy elgondolkodok hogy én pont én vagyok nem pedig más.Aki érti az irjon választ.Ja meg még ugy mondanám hogy felmerül bennem az a kérdés hogy én nem ő lettem hanem az aki most vagyok.Persze a malac 1 és 2 azok álnevek.

2015. márc. 28. 20:21
 1/6 anonim válasza:
Igen, én értem, hogy mire gondolsz! Nekem is szokott ilyen gondolat járni afejemben... Teljesen ugyanez!!! Ez elég fura érzést szokott magával hozni, és olyan fura érzés, mikor úgy tényleg belegondolsz, miközben egy másik embert nézel...
2015. márc. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
igen,én már többször is elgondolkodtam ezen.
2015. márc. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ezt nevezik indentitástudatnak, szerintem ezt a legtöbb ember tudja. Kivéve azok, akik valamilyen pszichés zavarban szenvednek.
2015. márc. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez az öntudatra vagy éntudatra ébredés jele lehet. Nálam is előfordult nemegyszer. Milyen különös hogy én (a helyemben) pont ÉN vagyok és nem pedig MÁS! Saját szemmel látom a világot és benne magamat, és ebben van valami különös (bizarr, szédítő) és különleges. Nehezen megmagyarázható és megérthető jelenség ez, de létezik.
2015. márc. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ezen én is filózok, egyszer fel is tettem egy hasonló kérdést:

http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__egyeb-kerdesek__5676..


Van pár okosság a válaszok között :)

2015. márc. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat :-)
2015. márc. 28. 20:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!