Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mifele baratno az ilyen?

Mifele baratno az ilyen?

Figyelt kérdés

5 napja kerdeztem tole valamit, azota nem valaszolt, sot meg se nezte az uzenetet facebookon, pedig napjaban nem 1x megy fol a facebookra.

Az utobbi honapban 2x beszeltem vele, mindket beszelgetes ugy vegzodott, hogy rossz napja volt, mint kiderult, es magyarul rajtam toltotte ki(olyasmiket irt, hogy nekem mi a franc bajom van, amikor kikerdezte a velemenyemet, es nem az volt, ami az ove, vagy fejezzuk be, mert megint jol felidegesitem...).

Sokszor hetekig nem is beszelunk(nem azt mondom, hogy folyton irjon, meg hivogasson, mivel mashol jar egyetemre, de azert ha ir 1-2 sort, nem halna bele).

Amikor bulizhatnekja van, akkor esetleg ramir, hogy jaj, olyan jo lenne mar talalkozni, de vegul semmi nem lesz belole, mert vagy halassza vagy teljesen feledesbe merul, mert hazajonnek a rokonok akkor, csalad, blablabla.

Tavaly december vegen talalkoztam vele utoljara, akkor is hivott valahova, ahol vegul szinte ram se bagozott, mas ismeroseivel volt.


2015. ápr. 1. 12:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Tipikus energiavámpír az ilyen. Írj egy szép elbocsátó üzenetet és távozz emelt fővel. SOKKAL jobbat érdemelsz hidd el. Pláne ha már téged is idegesít és az idődet pocsékolja. az idő meg a legfontosabb az életben. 24/f
2015. ápr. 1. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nézzél más barátnő után. Mert így csak lábakapcája vagy, amikor ő fütyül, elvárja tőled, hogy ugorj, ha te fütyülsz, az meg már nem tetszik neki. Hanyagold.
2015. ápr. 1. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Mindig elhatarozom, hogy nah akkor befejezem vele, viszont amikor valaszol az uzenetre(neha 1,2 het utan), minid bocsanatotker, hogynem volt ideje irni, mert el volt havazva, es hogy tenyleg jo lenne talalkozni.

En pedig nem tudok haragudni. Szoval innen kezdodik ujra az egesz mokuskerek.

Pl jol esik az embernek neha beszelni a szerelmi ugyeirol, de vele nem jon, hogy beszeljek, regota tetszik valaki, nem tudom, hogy szerelem vagy csak vonzalom, nem tortenik semmi kozottunk, megis akarmikor jol esne beszelni errol, mert mondjuk el vagyok kenodve, azzal jon, hogy felejtsd mar el, nem lehetsz bele szerelmes, ha nem is beszeltek....

Megertesre vagyok, de o csak fikaz

2015. ápr. 1. 12:53
 4/5 anonim ***** válasza:

első vagyok.

És? Ne hagyd magad tovább megalázni, legyen tartásod és állj a sarkadra!

2015. ápr. 1. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kicsit eltávolodtatok egymástól. Te erőlteted ezt a barátságot, de már nem csak a távolság választ el benneteket. A volt barátnődnek a mentalitása is változott, és már más barátnőire "pazarolja" az idejét.

Ne erőltesd. Egyoldalúvá vált a dolog. Ez a barátság már a múlt!

Keress új barátot, ahol egyenrangú vagy a másikkal, és nem bosszankodsz, hogy nem foglalkozik veled. Ez így csak az energiáidat szívja le. Fogadd el, hogy elmúlt.

Nem kell levelet írni, erről, hogy akkormostbefejeztem, meg ilyenek. Nem kell túldramatizálni. Csak tudomásul venni, és nem forszírozni a dolgot. Ha üzen, felhív, vagy rádír, udvariasan válaszolj és kész, de ne az legyen, hogy mindig te kezdeményezel, és vágyakozva vársz, hogy hátha megesik rajtad a szive egy válasszal...

2015. ápr. 1. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!