Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mifele baratno az, aki napjaba...

Mifele baratno az, aki napjaban 10x fenn van facebookon, de annyira nem kepes, hogy visszairjon az uzenetemre?

Figyelt kérdés

2 napja irtam neki, mivel az iden meg nem is beszeltunk, viszont arra nem kepes, hogy 1 sort is visszairjon.

3 havonta 1 talalkat beszelunk meg, de folyamatosan lemondja, maskorra teszi, amit szinten lemond...


2015. jan. 18. 16:51
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Minden kapcsolatban van egy ember, aki jobban odateszi magát. A tiétekben ez súlyosan nincs arányban. Az ilyennek általában az a vége, hogy meg is szűnik a barátság lassan a sértettség miatt. Ide nem kell semmi kérdés, tudod mi nem tetszik, tudod mi a baj. Tegyél ellene, akár jelenti ezt, hogy gatyába rázod a kapcsolatotok vagy, hogy megszakítod azt.
2015. jan. 18. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szakítsd meg ezt a kapcsolatot. Ennek így semmi értelme.
2015. jan. 18. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

HA nem irok neki 1 honapig, rogton ir, hogy haragszom ra, mi a baj?

Majd neha rajon az 5perc, es azzal jon, hogy ugy szeretne mar velem talalkozni, olyan jo velem dumalni.

Most persze jobbik esetben par napon belul visszair, es azzal takarozik majd, hogy nem volt ideje eddig. De kerdem en fel perce nincs, hogy visszairjon, csak hetek, napok multan?

2015. jan. 18. 17:03
 4/8 anonim ***** válasza:

nekem is volt ilyen. kb egy évig próbálkoztam hogy talizzunk beszélgessünk.

de mindig lemondta vagy nem írt vissza. egy jó ideje nem írok neki. ő sem nekem.

ez van, keress más barátnőt.

2015. jan. 18. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
én max 2 napig tűrném hogy nem válaszol, milyen hónapokról beszéltek ti? :O
2015. jan. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Én sokszor vagyok az a bizonyos személy, aki nem ír vissza a barátnőinek, ami nem jelenti azt, hogy nem szeretem őket. Egyszerűen már KÉPTELEN VAGYOK A GÉPNÉL ÓRÁKON ÁT ÍROGATNI. Nincs hozzá energiám. ...Egész nap a számítógépnél dolgozom, és amikor hazamegyek, csak arra vágyom, hogy kikapcsolódjak. A chatelés és az e-mail írása szellemi frissességet és komoly koncentrációt igényel részemről, mert igyekszem figyelni a másikra. ...Régen szerettem chatelni, de akkor nem volt semmi dolgom, csak suliba járni. Nem dolgoztam napi nyolc órát vagy többet, és nem utaztam napi négy órát. Akkor lógtam el egy napot, amikor csak akartam, hogy feltöltődjek. ... Változtam és a körülményeim is, de ezt nehéz megértetni a másikkal. Ami régen jó volt, már nem az. Most a chatelés számomra egy szörnyű dolog, amit utálok, mert időigényes és fárasztó. Elborzadok a gondolattól, hány órát fogok a géphez ragadva tölteni úgy, hogy a másik válaszára várok. Ráadásul, sokszor ez az idő az alvás rovására megy, ezért bele se kezdek. ...Nekem nincs okos telefonom és állandó netem. Talán úgy más lenne....
2015. jan. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
O telefonrol van fenn folyamatosan. Nem arra vagyom, hogy orakon at irogasson, de irjon vissza par sort, hogy mi van vele...
2015. jan. 18. 20:59
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem is van egy ilyen "barátnőm". Igazából én ezt úgy kezelem, hogy lesz.arom. Régen mérgelődtem miatta, sőt nagyon sokáig próbálkoztam és rendületlenül kerestem őt, annak ellenére, hogy tojt a fejemre. A legutóbbi ilyen eset óta, hogy nem reagált egy igen fontos levélre, már nem érdekel. Nem haragszom rá, egyszerűen csak kiábrándultam belőle. Azóta már keresett, én pedig a 3 lépés távolságot megtartva reagáltam is neki. Szóval mostantól pont úgy fogok vele viselkedni, ahogy ő szokott velem. Így járt.
2015. jan. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!