Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Sok évig magányos "egyedülakar...

Sok évig magányos "egyedülakaroklenni" természetű voltam. Változtam, de még sok van hátra. Valaki valami tanács? 15/F

Figyelt kérdés

Üdv. 15 éves fiú vagyok Budapestről, Bence.


Sok évig az az "otthon elvagyok magammal" típus voltam. Suliban nem voltak gondjaim, jóban voltam/vagyok mindenkivel, csupán iskolán kívül nem tartottam a kapcsolatot senkivel.


Ismerőseim már rég buliztak, élték az életüket, én meg otthon ültem és hibáztattam magamat.

Zenét hallgattam, programoztam, gondolkodtam. Megtanultam angolul, és nagyon sokat fejlődtem programozás téren.


Elkezdtem fejlődni való életben is (pár hete): edzéssel csináltam kedvet magamnak, majd ruházatváltással. Most ott tartok, hogy egyre jobban ápolom barátaimmal a kapcsolatot, egyre többször találkozom velük.


Viszont van egy problémám: nagyon le vagyok maradva. Mind környezetileg, mind trendileg. Nagyon sok dolgot nem tudok ami másnak alap.


( Igazából két problémám van, de nem törődöm vele: sokszor vagyok lehangolt, sokszor érzem úgy ilyen találkákon hogy nem hozom magamból a maxot, történnek kínos dolgok, hülyén beszélek, stb. De ezeket hagyom, mivel tisztában vagyok vele, hogy mindenkivel megesik, csupán depresszió miatt nagyul fel ez nekem. )


Nagyon tetszik az osztályból egy lány, szeretnék vele megismerkedni. Mind külsőleg, mind belsőleg egy elképzelhetetlenül csodás egyén. Ötleteket szeretnék tőletek kérni, miként nyerhetnék utat a szívébe, hogy legalább baráti kapcsolat szövődhessen ki kettőnk között? Nagyon félek úgy elhívni valakit valahova, hogy nincsen témánk. Tudom, szép lassan kell közeledni, de lassan vége az évnek, sürget az idő.


A következő a tervem: napról napra egyre többet érdeklődök iránta. A bulikon/találkozásokkor egyre többször kezdeményezek vele beszélgetést. És talán egy nap lesz merszem rendesen elhívni ismerkedésre/randevúra. Nemsokára lesz egy party, ott lesz, talán megpróbálom... :/


Vélemények?



2015. ápr. 3. 23:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Szeretnél beszélni privátban?Szintén 15F
2015. ápr. 3. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Inkább tanácsokat szeretnék kérni itt, hátha van valaki aki hasonló cipőben jár. De azért köszi :)
2015. ápr. 3. 23:34
 3/7 anonim ***** válasza:
Az én helyzetem bár egy picit különbözik a tiedtől, de tanácsokat tudok adni:) (1.-ő vagyok)
2015. ápr. 3. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Tudnál tanácsot adni milyen témával lehet egy lányt jókedve bírni, hogy megnyíljon előtted? Élőben ill. chaten? Nem játszhatom el minden nap, hogy "mizu" vagy, hogy "milyen volt a napod" :D :/
2015. ápr. 3. 23:40
 5/7 anonim ***** válasza:
Én nekem is voltak/vannak ilyen problémáim:D de azt hiszem szereztem ilyen téren tapasztalatot tehát ha akarod, beszélhetünk
2015. ápr. 3. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Értelmes és értékes ember vagy; kívánom, hogy maradj meg ilyennek!
2015. ápr. 4. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

csatlakozok az utolsóhoz

nincs semmi baj az introvertsággal, hidd el, hogy rengeteg olyan dolog van benned, amit a kortársaid nem sajátítottak el amíg buliztak

ezeket őrizd meg miközben kifelé nyílsz

és az is pozitív hogy nem akarod örökké bezárni magad, legalább mások is részesülhetnek belőled:)

a lányokról sok legenda van, én szerintem ne akarj görcsösen megfeleni senkinek, az őszinteséget fogja értekelni ő is, azt hogy magadat adod; ha valami csak egy álca, az úgy is látszik

és persze hívd meg, mindenképp javadra fog válni a dolog;)

2015. ápr. 5. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!