Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csinaljak, hogy ne masoljo...

Mit csinaljak, hogy ne masoljon le a 'baratnom'? .

Figyelt kérdés

16 evesek vagyunk ugye lanyok es a legjobb baratnom folyamatosan engem masol..mar teljesen ugyanugy nezunk ki..es ez faj nekem a legjobban.Mindenki aki velem szeretett lenni most vele vannak,merthogy o jobb meg minden...de persze ezt senki se mondja,sot a baratnom folyamatosan tagadja,vmikor még neki all fejjebb ha megmondom neki kerek perec h ezt hagyja abba...ugyanolyan a haja(formaja,szine),ugyanazokban a ruhakban jar,mint en,probal ugyanugy beszelni es nevetni ahogy en(pedig csendes lany..),egyszeruen annyira probal,sot mar sikerult is neki engem lemasolni...eddig egyaltalan nem ilyen volt..pontosan az ellenkezoje.

Mi a fenet csinaljak,hogy vegre-ujra- egyeniseg legyek?!ez volt az egyetlen amibe 'jo' voltam ...



2015. ápr. 4. 22:44
 1/4 piriiiii ***** válasza:
Jézusom.
2015. ápr. 4. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az egyéniségeket másolják. Ez ezzel jár.
2015. ápr. 4. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Hát felfoghatod úgy is,hogy az eredeti mindenképp te vagy és az ötlet tőled származik,vagy ha nagyon zavar akkor változtass valamiben amitől eltérőbbek lesztek.Azért minden belső tulajdonságban nem tud lemásolni,úgyhogy őszintén szólva aki nem önmagadért volt a barátod,azzal nem vesztettél sokat.Ennek a csajnak is add ki az útját...szánalmas,hogy nem tud saját stilust kitalálni.
2015. ápr. 5. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ha ennyire féltékeny vagy rá, akkor ő nem barátnőd.
2015. ápr. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!