Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Egyedül maradtam. Mit csináljak?

Egyedül maradtam. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Szinte az összes barátom ,,elhagyott", nem igazán foglalkoznak velem, föleg azok, akikröl azt hittem igaz barátok. Mit tegyek? 14/L

2015. márc. 29. 10:24
 1/9 anonim ***** válasza:

Keress új barátokat, ha csak úgy elhagytak, akkor nem érdemeltek meg téged.

Most mész majd 9.-be? Ott majd tiszta lappal indulhatsz, rengeteg új ismeretséged lesz. Fel a fejjel :)

2015. márc. 29. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Fejezd be a hisztit.
2015. márc. 29. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Igen most megyek gimibe.
2015. márc. 29. 11:02
 4/9 anonim ***** válasza:
Kibírod ezt a 2,5 hónapot már, inkább azon gondolkozz el, miért csinálták ezt veled, nem feltétlen csak bennük van a hiba.
2015. márc. 29. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A Jóisten szeret, ez a lényeg. ^^
2015. márc. 29. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom, miert csinaltak ezt. Egyszer mondtak hogy keveset vagyok veluk, de utana meg csak veluk voltam es akkor kezdtek el ezt.
2015. márc. 29. 11:59
 7/9 anonim ***** válasza:
Van ilyen sajnos. Hamarosan nyári szünet, keress valami közösséget, ahol találsz barátokat. Ha van hobbid, már nyertél, ha nincs, most kezdj bele valamibe, amibe rég akartál. Utána új suli, és minden megoldódik!
2015. márc. 29. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem kell sok barát (az összes barátom elhagyott), hanem egy-kettő untig elég. Válassz egy szimpatikus lányt a régi barátok közül és csak vele csinálj programokat, majd visszatér hozzád.Csak ne diszkókba menjél vele, mert az nem program, az nem ér semmit. Menjetek kirándulni, biciklizni stb., hívd meg magatokhoz hétvégékre,ha kertes házban laktok, sokkal könnyebb kint a kertben valamilyen programot kitalálni, vagy csak kint lenni a kertben.

De ha most mész gimibe, akkor majd a gimiben lesz barátnőd, de arra törekedj, hogy elég egy lánnyal jóba lenni, de azt próbáld megtartani, kölcsönösen keressétek egymás társaságát.

2015. márc. 30. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A 14 éves kor nagy vízválasztó. Majd lesznek újak, ne aggódj.
2015. márc. 30. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!