Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan tudnék könnye barátkozni?

Hogyan tudnék könnye barátkozni?

Figyelt kérdés
Nem tudom miért ,de nehezen megy a barátkozás. Már jó 5 éve élünk egy faluba , de jó formán nem ismerek senkit , mivel a varosba járok suliba és leginkább ott vannak barátaim. Én valamiért nem tudok ugy oda menni csak valakihez a buszon vagy megszólítani egy velem egy korút az utcán. Kérlek segítsetek nekem 

2015. ápr. 5. 16:16
 1/2 A kérdező kommentje:
bocsánat a helyesírási hibákért
2015. ápr. 5. 16:47
 2/2 Suták Dávid válasza:
1. semmi baj 2.Ha barátkozni szeretnél akkor mondom mi a tehendő. Mivel énis Seregélyesi kkis faluból járok Székesfehérvár ra eelég nehezen sikerült a barátkozás. Ha látod hogy valakinek segitség kell vagy valakinek elromlott valamije vagy stb. segits ha jó vagy benne vagy ha valamien helyi darabra vagy segitségre keresnek embereket jelentkezz te is és máris egy barát szerzési lehetőség ezek közül biztos hogy lessz valameik az elkövetkezendö napokban mert már nálunk is megindult a szezon a falukban mindenki ismer mindenki Amikor én költöztem ide akkor én már másnap válalkozo voltam egy falu programon és ott szereztem barátot másnap meg már az a barát paintbolozni hívott hidd le be fogsz tudni illeszkedni oda (bocs a helyesírásért este van )
2015. ápr. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!