Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Legjobb barátnőmet hiába...

Legjobb barátnőmet hiába viszem társaságokba nem akar barátkozni, mit tegyek? (többi lent)

Figyelt kérdés

Legjobb barátnőmet akit 2 éve ismerek,nagyon szeretem,legfőbb bizalmasom.De szeretném,hogy általam neki is legyenek barátai,ne csak én legyek neki. Amióta ismerem nincsen semmilyen barátnője,haverjai rajtam kívül. Én többször próbálom bevinni a társaságomba,de ha jön is nem nagyon beszélget senkivel,jó részt csak ül.Akkor ha vki hozzá szól akkor kezd meg nyílni,de nagyon nehezen.Én meg egy nagyon közvetlen,nyílt csajszi vagyok.

Próbáltam mondani neki,hogy legyen nyíltabb,meg ne féljen.De egyszerűen nem sokat változott mellettem.Pedig az elején mintha láttam volna benne,hogy barátkozós lány ő,csak idő kell.De itt van eltelt 2 év és ugyan úgy csak velem akar menni mindenhová.Ha vkit már hívok bulizni,nem akar jönni.Vagy jön,de látom rajta,hogy rosszul érzi magát. Én tényleg azt szeretném,hogy olyan társaslény legyen mint én,mert tök jó sok emberrel együtt bandázni,bulizni,csavarogni.

Van 3-4 barátom,haverom akikkel jól elvan,de a többiekkel meg sem akar ismerkedni.


Most oké jár tanfolyamra ott meg ismerkedett egy lánnyal,elég jóban vannak.De arra is kíváncsi leszek,hogy ha vége a tanfolyamnak utána is ennyire tartani fogják e kapcsolatot vagy sem.


Mondjuk azt mondta,hogy ő inkább kutyás emberekkel érti jól meg magát tanfolyamon is azért van el jól az oktatóival meg azzal a lánnyal.Mivel az az ő életformája.Én ezt elfogadom,bár nekem nincs kutyám.Velem még is tök jól el van.


Fogadjam el így aztán idővel csak lesznek neki is barátai?


2015. ápr. 3. 13:38
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem,ha olyan társaságban vagytok ahol több embert nem ismer,kérdez töle,keverd bele a beszélgetésbe.:)
2015. ápr. 3. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Fogadd el igy, igen!!

Ne akard, hogy olyan legyen, amilxennek te szeretned

2015. ápr. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért akarod önmagaddá formálni? Ő nem ilyen egyéniség ez van. Én is utálom, amikor rám tuszkolnak valamit pl. egy csajt a buliban. Majd én kezdeményezek ha akarok baz.+. :D Ha barátnőd akkor nyilván oka van. Ne akard megváltoztatni a csajt, ő ilyen ha ez neki fekszik akkor nincs min aggódnod. De azért jó fej vagy, hogy megpróbálod beleépíteni a társaságodba. :D
2015. ápr. 3. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Igazatok van :/ Nem, azt nem szeretném,hogy olyan legyen mint én.Csak,hogy ő is kicsit társaságibb lény legyen. Nyárra tervezem,hogy megyek a Balatonra és nem csak őt szeretném,hogy ott legyen,hanem sokan másokat is. Attól félek nem akar majd jönni.
2015. ápr. 3. 14:21
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Türelmes lány. Ne haragudj, de bevallom őszintén, én már vagy tízszer elzavartalak volna a fenébe.

Minek kényszeríteni olyasmire, amit nem akar? Miért kell egy alapból introvertált embert nyaggatni, hogy legyen olyan, mint te? Miért kötelező érvényű, hogy ugyanaz legyen neki jó, ugyanazokat a dolgokat élvezze, mint te?


Én is olyan típus vagyok, akinek kevés barátja van. Szerintem egyáltalán nem "tök jó" sok emberrel együtt bandázni, bulizni, csavarogni, hanem egyenesen sz ar. Utálom, nekem az ilyesmi kényszer. Maximum megjátszhatnám, hogy jól érzem magam ilyen közegben. Ha valaki ezzel b aszogatna, akkor rövid időn belül fel is út, le is út, keressen magának más madarat.

2015. ápr. 3. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Na akkor őszinte leszek én vagyok az a lány :) Tegnap barátnőm a fenti dolgokat mondta nekem,így gondoltam az ő "szemszögéből" írom le a kérdést. Kíváncsi voltam a válaszokra.


Megerősítettek abban,hogy nem én velem van a baj. Barátnőm meg kicsit azt szeretné,hogy olyan legyek mint ő. Én sose leszek olyan mint ő. Teljesen más az életformánk.Meg én sem szeretek sok ember közt lenni.Világ életemben ha voltak is barátnőim 1-2. Sose bandázgattam 8-10 vadidegen emberrel csak úgy.Nekem az nem annyira jön be. Az más ha közös dolog kapcsán össze jön egy társaság pl osztályból,vagy sport,tánc stb stb Gimiben volt egy szokásos csapat 7-8 ember.De ott évek kellettek,hogy össze kovácsolódjunk stb. Ott volt közös pont mivel osztálytársak voltunk. Sajnos mivel én 2 várossal odébb laktam,lakok,érettségi után hiába hívtak folyamatosan bandázgatni nem tudtam elmenni :/ Így le is koptak.Néha kapok levelet.De a tanfolyam miatt el vagyok havazva modulzárók,gyakorlat majd májusba vizsga.


Szeretem nagyon a barátnőmet én valószínű pont azt szerettem meg,hogy teljesen közvetlen volt és barátkozós így könnyebben feloldottam a jelenlétében.Két év alatt sok mindenen át mentünk.Nagyon kiismerjük a másikat. Igen,én vele tök jól elvagyok. De amióta sulizok rájöttem,hogy az igazi énemet csak a kutyások körében találom. Nekem nem a bulizás,pasizás,szenvedés a fő témám. Ez a másik dolog én mindig pozitív vagyok,ennek ellenére mindig a szenvedést hallom a kedves haveroktól -.- na meg,hogy van már pasid??...nem tudom miért olyan elfogadhatatlan,hogy nincs. Jelen pillanatban a karrieremet szeretném építeni,nem pasizni,mert akkor nem összpontosítanék a karrieremre ami most a legfontosabb az életemben.


Barátnőmmel nem akarom megszakítani a kapcsolatot,de a társaságába nem szeretnék tartozni.És valóban ha van olyan nagyobb össze jövetel sokszor csak ülök.Mindenki beszélget,nehezen tudok bekapcsolódni.Többször volt rossz tapasztalatom inkább azt várom naivan,hogy kezdeményeznek.Olyankor egyszerűbb dolgom van egy fokkal.Meg én úgy vagyok,hogy sok ember nem tud úgy normálisan figyelni egymásra,mert még társaságokban van olyan,hogy 2-3 esetleg 4 ember jobban el van egymással.Akkor minek oda még plussz 5-6 ember?? na ezt nem értem!! De ha vki igen az elmondhatja :D


Azzal a 3-4 emberrel pedig azért vagyok jóba akiket írtam a kérdésbe,mert őket egyesével ismertem meg.Így azért más,mint bele visz rögtön egy 10 fős társaságba.Azt se tudom ki fia borja :D


Remélem nem haragszotok a csavar miatt :)

Továbbra is várom a válaszokat :)

2015. ápr. 3. 16:49
 7/10 anonim ***** válasza:
Lol, nagyon hasonlítunk :D én is magányos, introvertált vagyok, imádom a kutyákat, csak nekem sajnos nincs. A legjobb barátnőm az ország másik végében lakik, rajta kívül még kb 4 igazi barátom van. Szeretek bulizni, de csak velük, nem bírom mikor össze akarnak hozni ezzel meg azzal. Persze miután tudtukra adtam ezt azóta nem akarják olyan intenzíven h nekem is legyen pasim.
2015. ápr. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

:D


Én is csak úgy szeretek bulizni ha legjobb barátnőm ott van meg a 3-4 most már közös haver. Idegenekkel már kevésbé.Egyrészt nagyon nehezen engedem el magam idegenek közt. Másrészt ilyenkor az alkohol is csak rosszat vált ki belőlem,ha pl kicsit ideges vagyok,félek az új emberektől.Mindig is parás voltam ilyenben. Jobb szeretem az embereket egyesével megismerni,mint 10-esével :D


Vannak emberek mint barátnőm is,hogy vhogy nem fura számára,hogy én annyira nem vagyok társasági lény. Én hétköznap gyakorlat 3 emberrel együtt vagyok,nekem az is társaság.Akkor ha itthon vagyok itt van húgom és párja velük is szoktam beszélni,társaság. Akkor ha barátnőmmel együtt vagyok nekem az is társaság. Egyszóval sosem vagyok egyedül mindenhol emberek vesznek körbe :)

2015. ápr. 5. 11:09
 9/10 anonim ***** válasza:

Ilyen vagyok én is, én sem igénylem a sok embert, pláne a sok "idegent".

Aki megakar változtatni, az nem barát.

19l

2015. ápr. 5. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ő csak jó irányba akart változtatni,értem én.Ő csak azt látja,hogy rajta kívül nincs senkim akikkel össze járnék. Sokszor mondta,hogy mi lesz ha majd nem tudunk annyit találkozni,meg örülne neki,hogy lenne még rajta kívül 1-2 barátom.Fél attól,hogy velem mi lesz.Meséltem neki,hogy a gimiben leginkább felszínes barátaim voltak,sokszor sírtam,mert egyedül éreztem magam stb. De azt is mondtam,hogy ha ő itt van nekem már nem érzem magam egyedül.De most jó,mert járok tanfolyamra,itt van ő is nekem.Nem érzem magam egyedül.Egy párkapcsolat mondjuk hiányzik,de az meg most nem ide tartozik.
2015. ápr. 6. 14:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!