Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ki szeretne egy uj ismerost?

Ki szeretne egy uj ismerost?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

En egy 22 eves lany vagyok. Norvegiaban elek, es neha jo lenne par szot magyarokkal valtani.

Ha van kedved csevegni egyet akkor nyugodtan vegyel fel skype-ra: katrin.juhasz1


De ha csak azert szeretnel beszelni velem, mert erdekel mennyit keresek, akkor kerlek ne is lepj velem kapcsolatba. Baratokra van szuksegem, nem pedig intervjura.



2015. ápr. 6. 21:15
 1/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy tényleg fel is veszlek!
2015. ápr. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Bár most, hogy belegondoltam, félek, hogy megosztanád itt a valódi nevem. Tudod, csak álnév mögé bújva vagyok bátor troll. Úgyhogy mégse. Pedig jó lett volna. Kár, hogy visszaírtam. Nem kellett volna jeleznem, hanem csak úgy felvenni. Akkor nem tudtad volna az itteni nevem, és biztonságban lennék.
2015. ápr. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én én én.

De skypom nincs, az kilőve.

2015. ápr. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ingyen leszedheted a skypot.


[link]


Használni is ingyenes, ha megelégszel a sima beszélgetéssel.

2015. ápr. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Telon használom a netet, ennyire nem akarok belefolyni amúgy. Egyszerűbb írni nekem
2015. ápr. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szia nekem írhatsz ha gondolod, mert én is külföldön élek, és szerenék beszélgetni valakivel... :) 14/L
2015. ápr. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Írj nekem is ha gondolod :)

2015. ápr. 7. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Sziasztok. A skype-ot nem beszelgetessel gondoltam. Irni szeretnek, es nem szoban beszelni :) Eloszor legalabbis irni .. :)
2015. ápr. 7. 08:03
 9/9 A kérdező kommentje:
Ja, es amugy.... miert tennem fel masik nevet ide? Annyira nagy taplo en sem vagyok! :)
2015. ápr. 7. 08:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!