Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért nem tudok igaz barátokat...

Miért nem tudok igaz barátokat megismerni?

Figyelt kérdés

Szóval egyetlen emberre se számíthatnék ha baj lenne, és minden suli után egyedül megyek le az állomásra már kb: 6éve

Egyedül bolyongok a városban, egyedül vásárolok ruhát, cipőt, kaját veszek. És az emberk amint rám néznék megfagy bennük a jó indulat és ridegek fapofával bámulnak. Próbálkoztam haverokat szerezni de max ilyen pár mondatos haverok ők semmi extra.

Félek ha egyetemre kerülök akkor ugyanezt játszódik majd le, koliba lehet igaz haverokat össze szedni? valaki hasonló csendes Magánybsn szenved-e? miért van ez?


20/F



2015. ápr. 8. 00:31
 1/9 anonim ***** válasza:

Hm.Nekem mondjuk vannak barátaim,de ha szeretnél nekem írhatsz.Hátha hasonlóak vagyunk valamilyen téren.

20/F

2015. ápr. 8. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én ugyanígy vagyok sajnos :( priviben beszélhetünk 😊
2015. ápr. 8. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

"...igaz barátokat megismerni".

Hibás időbeli sorrend!

Először embereket kell megismerned, majd némelyik igaz baráttá válhat.

.

"...megfagy bennük a jó indulat és ridegek fapofával bámulnak."

Milyen jóindulatot vársz el vadidegen emberektől?

Ismerkedj, de ne görcsösen, ne látszódjék, hogy minden áron haverkodni akarsz.

2015. ápr. 8. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
nem értem én ezt
2015. ápr. 8. 09:45
 5/9 anonim ***** válasza:

nekem is írhatsz ha gondolod:) sajnos át tudom érezni részben a helyzeted

21/L

2015. ápr. 8. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

én próbálkoztam mindennel

már nem érdekel. elküldtem mindenkit a büdös francba h ilyen elutasítóak és leszarósok velem

szeptemberben kezdtem az egyetemet, de most szünet utántól már nincs kedvem bemenni ezekhez az emberekhez. teljesen ki vagyok készülve már tőlük -.-

2015. ápr. 8. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hát ez van... van aki már nem is köszön nekem :(
2015. ápr. 8. 18:02
 8/9 anonim ***** válasza:
Teljes mértékben át tudom érezni a helyzetedet, ugyanis én is hasonló körülmények közt élek. Annyi különbséggel, hogy nagyjából sikerült már elfogadnom. Ha kíváncsi vagy arra, hogy ezt hogyan tettem, illetve esetleg szeretnél velem ismerkedni, akkor ezt jelezd üzenetben.
2015. ápr. 8. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Az egyetem egy új lehetőség lesz, fogd fel így :) amúgy ha gondolod írhatsz nekem is

22/L

2015. ápr. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!