Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan valaszoljak neki erre?

Hogyan valaszoljak neki erre?

Figyelt kérdés

Olyan valaszt szeretnek, ami frappans, nem serto, ugyanakkor tudatja vele, hogy mennyire nem tetszik a dolog.

A lenyeg az, hogy van egy "baratnom", aki neha napok utan ir csak vissza, kb minden honapban elmondja, hogy ugy hianyzok neki, jo lenne talalkozni, de ezutan semmi. O nem szol tobbet rola, en meg ha felhozom neki, az a valasza, hogy keritunk ra idot.

De amugy semmi nem lesz soha belole.

Most megint irt, hogy olyan reg nem irtam neki, nem beszeltunk, mi van velem. Majd hozzatette, hogy olyan jo lenne mar talalkozni.


2015. ápr. 15. 15:00
 1/4 anonim ***** válasza:

"Jó, majd sohanapján kiskedden, ahogy eddig is."

De ezen tuti megsértődik... :D

2015. ápr. 15. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szólj ha lesz megint Budán kutyavásár,majd együtt kimegyünk,megnézzük.


Mondjuk ez szerintem nem az a téma ami finomkodást vár el,ha nem akar találkozni veled,te miért akarsz?

Leírásodból úgy tűnik nem vagy neki fontos.

2015. ápr. 15. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Eloszor is o az, aki felhozza a talalkozas temat, neha, es utana parszor arra gondoltam, hogy lehet azt varja, hogy jelezzem,mikor jo. Az utobbi idoben azonban folyamatosan beulteti a bogarat a fulembe, de semmi nem lesz.

megigeri, hogy talalkozunk, de meg elotte jelentkezik, aztan annyit se ir,hogy kozbejott valami, hanem hagyja a masikat, hogy varja,mikor jelentkezik.

2015. ápr. 15. 15:30
 4/4 anonim ***** válasza:
Humorizálás helyett megírnám neki, hogy fontosnak tartanál egy találkozót, és rákérdeznék, hogy "de tényleg, neked mikor jó biztosan? Mert akkor én ott leszek, mert most már zavar, hogy sehogy se tudunk talizni."
2015. ápr. 15. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!