Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha a pasim puszilkodas csokolo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a pasim puszilkodas csokolozas szerelem vallas kozepen elkezdi hogy gyonyoru vagy erre mit valaszoljak?

Figyelt kérdés
most mondjam azt hogy koszi ez olyan nem oda illo (altalaban mosolygok) de megsem akarom megserteni es azt sem mondhatom hogy te is... :)

2014. nov. 1. 01:09
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mondd neki, hogy ő meg milyen férfias. Bókért bókot cserébe.
2014. nov. 1. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Csak mosolyogj....

És utána csókold meg!

2014. nov. 1. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
"Köszönöm, te meg aranyos." Vagy valami ilyesmi.
2014. nov. 1. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Terpessz be jobban.
2014. nov. 1. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én mindig megköszönöm. nem köszi, hanem köszönöm szépen.
2014. nov. 1. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor és ott felesleges bármit is mert nálam legalábbis ilyenkor a szócséplés némileg illúzióromboló. Nem kell a sok duma. Váratlan pillanatban dobd meg egy bókkal te is pl. milyen szép nagy a műszered vagy valami hasonlóval:-)
2014. nov. 1. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
nézz mélyen a szemében olyan kandúros tekintettel, és mosolyogj... :) A "köszi" tényleg elég fura, de amikor zavarban van az ember lánya egy ilyentől, akkor ennél több nem igen jön ki a szánkon. Egy rendes "Köszönöm szépen, kedves vagy" lenne az ideális. De szerintem ilyenkor a fiúk nem hallanak és nem figyelnek másra, csak a szemedre, szádra.
2014. nov. 1. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Mosolyogj......

A második legjobb dolog amit a száddal tehetsz. ;-)

2014. nov. 1. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hogy Én Gyönyörű?? Hát oké mostanság foglalkozom a külsőmmel meg.. Várj miért mondja ezt pont szerelmeskedés közben, és honnan ismer engem?? :O
2014. nov. 1. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mégis mit mondjon szegény? Félreállna a szád, ha a vándorpatkányok morfológiai különbözőségéről szóló értekezésbe kezdene...
2014. nov. 1. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!