Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Végleg elromlott minden? Hogy...

Végleg elromlott minden? Hogy mentsem meg a barátságunkat?

Figyelt kérdés

http://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__baratok-baratsagok__6..


Én írtam ki ezt a kérdést. Nem sokkal ez után úgy éreztem, nem bírom tovább elviselni a hiányát, így egy este ráírtam, hogy szeretném helyrehozni, ami elromlott, tudunk-e beszélni. Válaszolt, látszólag nagyon örült annak, hogy írtam, beszélgetni kezdtünk. Ez volt szombaton, keddre megbeszéltünk egy találkozót, de addig is minden nap beszéltünk, hol ő keresett meg engem, hol fordítva. Végül kedden úgy alakult, hogy bár délutánra beszéltük meg az időpontot, együtt töltöttük az egész délelőttöt, mert ugyanazon színjátszó csoportba kerültünk. Egész nap beszélgettünk, aztán vissza kellett menni a suliba, de délután ugyanúgy találkoztunk a megbeszélt helyen, időben. Először is egy hosszú öleléssel fogadott, aztán leültünk beszélgetni, nosztalgiázni, és közben is többször megölelt, a vállamra feküdt, közben meg olyanokat mondott, hogy nagyon hiányoztam, meg hasonlók. Egyszer csak azt mondta, kb fél óra után, hogy ha most vallok neki szerelmet, nem utasít vissza. Elmondtam neki, hogy az érzéseim nem változtak... Ő pedig közölte, hogy járni szeretne velem. Belementem. Másnapra is megbeszéltük, hogy elsétálunk valamerre suli után. Találkoztunk is, látszólag minden rendben volt, de hamarabb haza kellett mennie, mint terveztük. Úgy láttam, sajnálja, de abban maradtunk, hogy bepótoljuk. Hazamentem... És délután ugyanaz a borzasztó érzés fogott el, mint nyáron. Ahogy bejelentkezett facebookon, ráírtam, hogy mi újság, beszélgetni kezdtünk, majd egyszer csak derült égből közölte, hogy neki ez nem fog menni, nem tudja, mi van vele, de amíg nem beszéltünk, érzett irántam valamit, most meg semmit. Abban maradtunk, hogy barátok maradunk, ő is nagyon szeretné, mindenképp beszéljünk másnap is, meg minden. Rá is írtam másnap, hogy beszéljük meg személyesen, és jövő hét keddet beszéltük meg. (Elnézést a szóismétlésért.) De aznap... Olyan fura volt... Pl hazafelé a piros lámpánál találkoztam vele és az osztálytársaival, de mikor odamentem beszélgetni, ő és még hárman lecsapódtak, és vagy 5 méterre előttünk mentek, ő pedig egyszer csak lelépett, rám se nézett. Aznap beszéltünk még, semmi különös nem volt. Azóta semmi.

Most minden elromlott? Nagyon félek, hogy nem jön el kedden, vagy lemondja és nem tudunk beszélni! Menthető még ez a barátság?



2015. ápr. 18. 16:45
 1/2 anonim ***** válasza:

Ennek a csávónak eléggé nagy érzelem ingadozási vannak. Nagyon sajnállak, nem lehet könnyű megérteni. Szerintem tisztázd vele, hogy mi miatt mondta azt mindig másnap hogy neki ez nem megy, és vajon miért múlhatott el neki ez az érzés.


Egyébként nagyon szépen fogalmazol! :)

2015. ápr. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Hannicsek válasza:
A baratsag neha kemeny dio tud lenni, foleg ilyen esetben. Az,hogy meddig tart ki, mindket feltol fugg. Azt mondom, probalkozz meg, ha attol jobban erzed magad. Hatha egy ido utan elfelejtitek az egeszet es minden marad ahogy volt. Lehet hogy o mar nm szeretne semmit, de akkor is a lelkiismereted tiszta, hogy probalkoztal es nm miattad ment tonkre az egesz.
2015. ápr. 18. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!