Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Félek, hogy elveszítem!...

Félek, hogy elveszítem! Hogyan mentsem meg a barátságunkat? Vagy mindent elrontottam?

Figyelt kérdés

Télen megismertem egy srácot, aki azóta a legjobb fiúbarátom lett. Csakhogy én fülig beleszerettem több, mint egy fél éve. mindig együtt lógtunk suli után, vele meg a legjobb barátnőmmel. Pár napja ketten találkoztunk, és akkor nem bírtam tovább, elmondtam neki mindent. Legelőször azt mondta rá, hogy jó barátnak tart és ez maradjon is úgy. Aztán átgondolta, és azt mondta, merjünk kockáztatni, próbáljuk meg együtt. Nagyon boldog lettem, és úgy láttam, ő is az. Aztán másnap reggel írt nekem egy sms-t, amiben azt írta, hogy neki ez így nem megy. Meg hogy nem tudja viszonozni az érzéseimet. Meg hogy maradjunk mégis csak barátok. Azt írtam, semmi gond. Egyébként neki tetszik valaki, egy olyan lány, akivel régebben össze is akarták hozni.

Félek, hogy most elveszítettem. Meg akarom menteni a barátságunkat, arról, hogy több legyen köztünk, már rég letettem. De ha barátként is elveszítem, az tényleg maga lesz a pokol. Mit kéne tennem?



2014. júl. 23. 14:53
 1/3 A kérdező kommentje:
16/L
2014. júl. 23. 15:07
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ülj le vele beszélgetni, mondd el neki azt, amit most itt leírtál, és őszintén mondd el azt is, hogy letettél arról hogy legyen köztetek bármi is, de nem szeretnéd elveszíteni a barátságát, mert ő számodra értékes. Majd próbálj meg te is tovább lépni, és olyannak lenni vele, mint amilyen a vallomásod előtt is voltál. :)
2014. júl. 23. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
röviden válaszolj az sms-re, írd meg, hogy" igazad van maradjunk barátok. " és / és téma lezárva/ szerintem nem kell túlragozni a dolgot ,mert akkor elriasztod, és barátod sem marad akkor. Ne hozd fel többet ezt a dolgot, és ha ő említi, mond azt, hogy te már rég túl vagy rajta és jobb ha barátok maradtok. így neki sem kényelmetlen meg neked sem ciki többé.
2014. júl. 29. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!