Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csináljak, hogy a következ...

Mit csináljak, hogy a következő közösségbe beilleszkedjek?

Figyelt kérdés

Valahogy sosem ment, hogy teljes mértékben beilleszkedjek az osztályba, pedig jártam már sokba, nem egy általánosba és nem egy gimibe.

Sajnos a legtöbben elég felszínesek, és rájöttem, hogy lehet, ez a baj: a külső.

Vannak barátaim, nem is kevesen, de általában nem az osztályból szereztem őket. Az osztálytársaimmal meg mindig próbáltam haverkodni, nevettem a vicceiken, odamentem hozzájuk dumálni, hozzászóltam a témához, de mintha ott se lennék, levegőnek néztek. Mintha meg sem szólaltam volna...


Hogy miért mondtam a külsőt? Mert érdekes módon, ha jött egy új lány, csak akkor fogadta be az osztály nagy része, ha szép volt. Nekem van súlyfeleslegem (163 cm-hez 65 kg, lehet nem olyan vészesen sok de azért duci vagyok), régebben az öltözködésemmel nem nagyon törődtem és szinte sosem sminkeltem. Ezeken már változtattam, de valahogy így se lettek befogadóbbak így utolsó évre. Meg amikor ebbe a suliba jöttem, elég hamar kiderült rólam, hogy van (volt) barátom, tehát préda sem lehettem.


Most fogok érettségizni és egyetemen már szeretnék tartozni valahova. A legjobb arcok közé, ahol buli és nevetés az élet, lehet velük inni, szórakozni, röhögni, segíteni egymásnak a tanulásban.


Mit tanácsoltok, hogy ez sikerüljön?


19/L


2015. ápr. 19. 14:05
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem egyszerre csak egy emberel beszélj,lehetőleg a kedvesebbel megertöbbel,ha neki vannak barátai akkor velük is.Nem kell egyből a legfensőbbek

közé tartozni,nem mindig olyan jó mint látszik.

2015. ápr. 19. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!