Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nektek rosszul esne, ha...

Nektek rosszul esne, ha elfelejtenék a szülinapotokat? Ti hogyan reagálnátok?

Figyelt kérdés
Nemrég volt a születésnapom és pár családtagon kívül senki sem köszöntött fel. Szó sincs róla, hogy én bármilyen ajándékot is vártam volna, de azért az jól esett volna, ha néhány barátom csak szóban felköszönt. Nem is vártam mindenkitől, tehát például olyan osztálytárstól, akivel néha beszélgetünk, de mondjuk közeli barátoktól azért őszintén szólva vártam és rosszul esett, hogy senkinek nem jutott eszembe. Az sosem szokott zavarni, ha néhányan véletlenül elfelejtik és ebből sosem csináltam problémát mert megértem, hogy sok egyéb dolguk van meg egyébként is megesik, hogy kimegy az ember fejéből. Nekem sem e körül forog a világ mielőtt valaki ezt hinné, sosem csináltam nem tudom milyen felhajtást a szülinapomból. Viszont azért ez tényleg rosszul esett, hogy konkrétan mindenki elfelejtette. Ráadásul azért is esik rosszul mert egy barátnőmnek is volt a születésnapja és őt mindenki felköszöntötte, engem pedig senki.
2015. ápr. 20. 17:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Hidd el,megértem,nekem is elfelehtették már jó párszor.

NEm csináltam ügyet belőle,de rosszul esett.

2015. ápr. 20. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Persze, hogy rosszul esik, de nincs mit tenni. Cserébe én sem szoktam felköszönteni másokat, ezzel el van intézve. Az utóbb néhány évben csak a szüleim köszöntöttek fel, de tavaly például ők is elfelejtették. Ez van. :/
2015. ápr. 20. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Facebook kiírja, hogy szülinapod van?
2015. ápr. 20. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Mit sajnálkozol mással is történt ilyen .
2015. ápr. 20. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Már annyiszor ki lett tárgyalva, arról nem is beszélve, hogy mindig szóról szóra ugyanez bukkan fel, hogy a családtagokon kívül nem köszönt fel szinte senki... bla bla bla olvass vissza.
2015. ápr. 20. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ezt a szülinapos dolgot sosem értettem. Ez egy hagyomány, semmi jelentősége nincs, hogy egyel idősebb vagy.

Én még a szüleimnek sem tudom a születésnapját\névnapját, de nagyon szeretem őket ettől függetlenül, csak én nem tartom fontosnak. Többnyire onnan tudom meg mindig, hogy egy másik családtag felhozza, és figyelmeztet.

Ha neked ez fontos, akkor rakd ki Facebookra, hogy mikor van a születésnapod, és felköszöntenek.

Csak feleslegesen kattogsz ezen, gondolkozz el, hogy te fejből hány ember születésnapját tudod. Ha te mégis tudod fejből, hogy a barátaidnak mikor van, akkor sem várhatod el ugyanezt mindenkitől.

2015. ápr. 20. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!