Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » 30-40 közötti nők, ti milyen...

30-40 közötti nők, ti milyen esetben viselkednétek így?

Figyelt kérdés

Nos, én egy 40 közeli családos férfi vagyok. Nemrég költöztünk másik településre, ahonnan a munkahelyemre már busszal tudok bejárni, míg korábban autóval mentem. Egy bő éve a buszon megismerkedtem egy velem egy korú munkatárs nőmmel, előtte nem találkoztunk a munkahelyen mert más területen dolgozik. Nagyon jól összebarátkoztunk, utána mindig együtt utaztunk reggel meg délután haza is. Együtt ebédeltünk, eljártunk egymáshoz kávézni, sokat beszélgettünk. Nagyon egy hullámhosszon voltunk, sok közös téma, hasonló gondolkodás, stb., még intimebb dolgokat is elmondtunk egymásnak. Párjainknak is elmondtuk mindketten, h milyen jó barátra tettünk szert. Mivel mindkettőnknek van családja, gyereke és az én családi helyzetem jó, így bennem a baráti kapcsolaton kívül nem merült fel semmi más jellegű kapcsolat.

Aztán pár hónapja ez a kapcsolatunk kezdett lanyhulni. Azzal kezdődött hogy egy munkatársunkat, akivel szintén együtt utazok és ebédelek, ő nagyon megutált. A buszon már nem ült oda hozzám és nem is ült oda hozzám ebédkor sem, másokkal ebédelt. Közben én is megutáltam a hülye viselkedése miatt és én sem utazom már ezzel a megutált munkatársunkkal, de ő annak ellenére sem utazik már velem, másik busszal megy a munkába. Közben neki családi gondjai is adódtak, válni is készül, kapcsolatunk pedig tovább szakadt. Már ott járunk, hogy szóba sem nagyon áll velem, egyáltalán nem keresi a társaságomat. Simán elmegy mellettem, oké, köszön meg mosolyog, de ennyi. Ha a folyosón közvetlenül előttem vagy mögöttem megy, akkor nem szólít meg, mintha nem venne észre. De nagyritkán ha úgy alakul, pl. együtt várjuk hazafelé a buszt, akkor beszélgetünk. Pl. arról is, hogy tudja h mostanában hanyagol, és már a munkatársai is megjegyezték hogy tán utáljuk egymást? Sőt, elmondta, h már a férje is megjegyezte h de keveset beszél mostanában rólam. Látom h mostanában nincs jó kedve, de azt is látom hogy másokkal néha jókat beszélget. Próbáltam vele beszélni, mi a gond, de nem mondja el, azt mondja, majd elmúlik, meg mondta h nem utál v ilyesmi.

Hasonló korú nők, ti milyen estben viselkednétek így? Lehet hogy a családi gondok miatt van ez az egész, vagy esetleg mélyebb dolgok vezethetnek idáig? Kíváncsi vagyok a véleményetekre.



2015. ápr. 22. 07:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs mit beszélgenie veled, egyszerüen kifutott au ismeretség
2015. ápr. 22. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Esetleg ménnyi annyit, hogy a fészbukon mindig az elsők között kedveli a dolgaimat...már ha ez számíthat vmit.
2015. ápr. 22. 07:36
 3/13 A kérdező kommentje:
...még annyit...lett volna jó írva.
2015. ápr. 22. 07:36
 4/13 anonim ***** válasza:
én azt tudom még elképzelni, hogy otthon a férje sokszor szóvá tette neki, esetleg veszekedés is volt a nagy barátságotok miatt amit neked nem mondott el és ezért kerül téged, először lehet rendbe akarta hozni a házasságát , lehet a férje akar tőle válni a barátságotokból kifolyó sok veszekedés miatt és nem akarja hogy te ezt megtudd, hogy akaratlanul is közöd van a házasságuk megromlásához, én ilyesmire tudok gondolni inkább
2015. ápr. 22. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Kedves 4-es válaszoló, már ha te nő vagy, hasonló esetben te is így viselkednél a munkatársaddal?

csak azért, hogy közelebb kerüljek ahhoz, hogy mi a lejátszódó folyamat.

2015. ápr. 22. 08:05
 6/13 anonim ***** válasza:

Te most azt szeretnéd hallani,hogy fülig szerelmes beléd?

Szerencsétlen feleséged!

2015. ápr. 22. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
4-es voltam: igen nő vagyok és 40 éves :) első házasságomnál volt olyan, hogy le kellett építenem barátot, mert a férjem féltékeny volt rá, pedig semmi oka nem volt, én viszont úgy döntöttem, hogy a házasságom fontosabb és ezért így szépen elhanyagoltam a barátságot, hogy otthon ebből ne legyen veszekedés... és igen a másik félnek nem mondtam meg, hogy a férjem miatt, mert égő lett volna megmondani a barátnak, hogy féltékeny rá a férjem, meg miatta veszekszünk, neki se akartam hogy lelkiismeret furdalása legyen amikor semmi rosszat nem tett... most 40 éves fejjel, elmondanám a barátnak az okot, viszont most már olyan férj van mellettem aki nem csinál olyanból ügyet ha van egy jó barátom, ő is ismeri szereti is a férfi barátaimat, szóval már nincs ebből gond meg nem is választottam volna még egyszer olyan férjet, aki meg akarja szabni nekem kivel barátkozom :)
2015. ápr. 22. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Kedves 4-es. Köszönöm a hasznos infót, van benne ráció. Viszont úgy tudom (persze ez nem biztos, nem ismerem a viszonyaikat), hogy a nő válna, vagy közös elhatározás, de nem a férfi ez biztos. Persze munkahelyen összehoztak már minket h együtt kefélünk és volt pár rosszindulatú ember is, de most meg másokkal van jóban. Velük utazik, ebédel, beszélget, bár nem olyan látványosan mint annak idején velem, de a mi szakadásunk túl látványos és drasztikus. Főleg h többen rákérdeztek már h most mivan, és hogy nekem nem rossz érzés e az h ő most másra hajt bent a gyárban. Persze ezek csak pletykák, de minden pletyka abból indul, hogy valamit látnak, tapasztalnak a munkatársak.
2015. ápr. 22. 09:21
 9/13 A kérdező kommentje:
6-os...látom nem tudod értelmezni a problémát, inkább ne is írj.
2015. ápr. 22. 09:22
 10/13 anonim ***** válasza:
Én csak akkor barátkoznék így munkatárssal,ha tényleg nagyon szimpi lenne.Ha meg már nagyon szimpi,akkor legbelül lehet hogy tetszik is mint férfi.Elszúrta hogy erről beszélt otthon,biztos volt ebből veszekedés.Én se örülnék ha a vőlegényem így összebarátkozna valakivel,de ő se fordítva,ő féltékenyebb típus.Most családi gondjai vannak,ezért is távolodik,nem akarja valamiért ezt a barátságot veled.Én a helyedben rákérdeznék őszintén,hogy mi a gondja-baja veled.Ha szerencséd van elmondja őszintén,de ha csak valami hülyeséget zagyvál össze,akkor nem is kell erőltetni ezt a kapcsolatot.A feleségednek meg ne mondj semmit,mert lehet hogy azt mondta hogy milyen jó hogy találtál női barátot,de biztos hogy magában mást gondol,csak nem mondja ki.Illetve elgondolkoznék a helyedben azon hogy biztos hogy csak barátként tekintettél erre a nőre ? :)
2015. ápr. 22. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!