Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Fiúk nektek van lány barátotok...

Fiúk nektek van lány barátotok? Létezik fiú és lány közötti barátság?

Figyelt kérdés
2013. dec. 16. 14:09
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy létezik, de engem eddig jó messze elkerült... Azt hiszem nem kell tovább ragoznom.
2013. dec. 16. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Szerintem igen. Abban az esetben, ha egyik fél se akar a másiktól semmit. Ha nem vagytok egymás un. esetei.

Nekem van fiú barátom. Ő az alacsony vékony csajokra bukik, én meg a macis magas pasikra. Hát egyikünk se a másik fixa ideálja. Több éves felnőtt korban szerzett barátság a miénk. A férjemnek is barátja lett, szóval szerintem lehet.

2013. dec. 16. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Hát,attól függ neked meddig számít annak.Nekem van egy lány barátom,de ő is csak azért barát,mert messze lakunk egymástól.Ha nem így lenne,már 1 éve együtt lennénk.

Ha pedig egyik félnek sincs senkije,akkor nem bírnák ki szex nélkül...szóval nem hinném hogy van ilyen, max ha visszafogják magukat...de mi értelme lenne ellenállni a kísértésnek,ha nincs senkid? :D

2013. dec. 16. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:

Létezik hát :)


Az más kérdés milyen mélységű barátság az.

Ritkán alakul ki olyan mélységű barátság fiú és lány között, mint két srác között. Ez természetesen az ellentétes nemeknek tudható be.

2013. dec. 16. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Ezek szerint ha kölcsönös vonzalom van a két fél között előbb-utóbb átalakulna komolyabbá.
2013. dec. 17. 08:32
 6/16 anonim ***** válasza:
Barátságból születnek a legszebb szerelmek.
2013. dec. 17. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Motorman válasza:
Létezik.... egy ideig.... Általában, ha igazán mély a barátság, előbb-utóbb szerelembe fordul. Az a szerencsésebb, ha nem csak egyik fél részéről... (mint ahogy sajnos lenni szokott)
2013. dec. 19. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Nekem a mostani barátnőm egy jó darabig csak a haverom volt, aztán augusztusban szerelmet vallott nekem és úgy gondoltam hogy "miért ne?". 4 hónapja együtt vagyunk és mindketten szeretjük egymást.

Szóval lehet barátság, de nagy esély van arra hogy más lesz belőle.

2013. dec. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Annna ^.^ válasza:

Nekem óvodás koromban volt egy fiú barátom, de ez a kapcsolat elmúlt, mert más általános iskolába kerültünk :( Szerintem létezik fiú-lány barátság akármilyen korosztályban.

13/L

2013. dec. 20. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
Hogyne létezne! Két lánybarátom is van, egyikükbe se zúgtam bele (mint vak ló a szakadékba). Aranyosak, kedvesek és csinosak is (az ideálom szerint is), de nekem ők "csak" barátaim, immáron 6 éve legalább. Zengjen nekik a mao! :)
2013. dec. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!