Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Lehet nem kéne haragudnom?

Lehet nem kéne haragudnom?

Figyelt kérdés

A legjobb barátnőmnek lett egy fiúja. Tényleg örülök hogy boldog:)

Viszont a hétvégére megbeszéltünk egy pizsiparti(:D)szerü dolgot, de ma lemondta, egy egyszerű szóval, a fiúja nevevel. Hát, nem tudom eldönteni hogy most önző vagyok-e ha kicsit rosszul érzem magamat, vagy jogosan akadok ki ezen:/

köszönöm a válaszokat:)



#harag #barát #lemondás #szerveztünk
2015. ápr. 23. 21:06
 1/8 anonim ***** válasza:

Bocsi, de igen, egy picit önző vagy. Egy igazi barátnő örül annak, ha a másiknak lett egy barátja és nem csinál belőle hisztit. Főleg nem így az elején!

A pizsipartit meg később is megrendezhetitek. :)

2015. ápr. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igaza van az elsőnek is, de azért abban is van valami, hogy az ember ogosan megharagszik, ha valaki más nevével koptatják le a megbeszélt programmal kapcsolatban.
2015. ápr. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 piriiiii ***** válasza:

Az én többéves barátságom egy ilyen eset miatt ment tönkre. A lány összejött egy sráccal, és én eleinte ennek nagyon örültem, ahogy ez lenni szokott. Még a fiút is megkedveltem, tök jól elvoltunk így hárman, de adtam nekik teret.

Amíg a barátnőm egyedülálló volt, rengeteget voltunk együtt, egymásnál aludtunk, nagyokat sétáltunk, túráztunk, zenét hallgattunk együtt, hatalamasakat beszélgettünk, de ahogy barátja lett, ezek az alkalmam jócskán megfogyatkoztak. Odáig jutottunk, hogy egy nap alatt kétszer pattintott le, mikor megbeszéltünk egy találkozót, úgy, hogy én úgy 20 km-rel arrébb voltam, és lóhalálában siettem a megbeszélt helyre a megbeszélt időpontban... Hát ezt én meguntam, múlt nyáron nem hívtam többet, ő meg amúgy sem szokott, úgyhogy akkor nem is találkoztunk, azóta meg órási hullámvölgyek vannak, de már úgysem lesz semmi olyan, mint régen, igazából már kerülöm is a társaságát. Bár ő egy különleges eset... meg én is.

De nem akarom az ördögöt a falra festeni. Lehet, hogy a Te eseted egyszeri alkalom volt, és legközelebb nem mondja le. Én csak 100 millió rossz élményből táplálkozva írtam, amit írtam.

Szóva, talán nem kellene haragudnod, de ha ez rendszeressé válik, vigyázz... elvégre, ha az ember szeret valakit, akkor igyekszik vele is eltölteni egy kis időt...

2015. ápr. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha ez egyszeri eset, és friss a kapcsolat, akkor túlhisztized. Mondjuk neki is illene felajánlani vmit cserébe, de... rózsaszín szemüveg stb. Persze, te készültél rá, fáj, meg minden, de meg kell értened, hogy nyilván most van a legrózsaszínebb köd. Ha viszont ez többedjére fordul elő, és nem most kezdődött a kapcsolatuk, és érzed, hogy folyamatosan hanyagol, akkor neki kellene jobban tisztelnie téged.
2015. ápr. 23. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha egyszer-egyszer előfordul, ne vedd magadra, mert nálunk ott van az újdonság varázsa, viszont ha gyakran lemond téged a srác miatt, hívd fel ráa figyelmét, hogy ez már az ő részéről önző dolog, hisz ti a srác előtt is barátok voltatok és rosszul érint, hogy miatta téged hanyagol.

Fontos, hogy ezt időben jelezd neki, velem is eljátszották nem egyszer, hogy jaj a barátommal megbeszéltem már, hogy... És bocsi-bocsi. A nagy lóf... Ne hagyd magad, mert nem mindneki veszi észre magát ilyenkor.

2015. ápr. 24. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha előre megbeszélt programot mond le csak azért, mert bepasizott, az jogosan esik rosszul.


Tudod, majd felnő egyszer és rájön, hogy az Igazi Nő nem ugrik füttyszóra és nem alakítja át a programját csak azért, mert beesik egy pasi. Az a lábtörlő.

2015. ápr. 24. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ezt az igazi nő szarságot kérem szépen ne kezdjük itt el, nem ez volt a kérdés.
2015. ápr. 24. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat:)
2015. ápr. 24. 22:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!