Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ti mit értenétek az alatt,...

Ti mit értenétek az alatt, hogy "nagyon elengedted magadat velem szemben"?

Figyelt kérdés

Legjobb barátnőm ezt írta nekem,ma vagy holnap találkozunk beszélünk.Viszont fogalmam sincs mire értette!

Én nem gondolnám,hogy rosszat mondtam,cselekedtem ellene.


2015. ápr. 26. 17:33
 1/4 A kérdező kommentje:
Nem azt gondolom,hogy lássatok barátnőm fejébe,csak esetleg ha nektek egy barátnőtök,barátotok,haverotok ezt mondaná mi jutna eszedbe
2015. ápr. 26. 17:38
 2/4 anonim ***** válasza:
Úgy érteném, hogy "Tiszteletlen/figyelmelen vagy". Ne védekezz már előre, hallgasd meg a mondanivalóját és gondolkozz el rajta, hogy miért érezheti úgy.
2015. ápr. 26. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nem védekezek,meg mint írtam ma vagy holnap találkozunk és beszélünk! Csak egyszerűen nem tudtam ezt hová tenni,mert én úgy érzem nem tettem semmit,aztán lehet,hogy mégis.Csak nem vettem észre.

Igazából nem is beszélünk,találkozunk annyit mostanában,mert mire végzek gyakorlaton és haza érek,addigra ő el megy a párjával ide-oda.Így se napközben sem este nem nagyon tudunk beszélni. Szóval heti 2x-3x tudunk kb találkozni,meg beszélni.

2015. ápr. 26. 17:50
 4/4 A kérdező kommentje:
Egyszer már a szememre hányta,hogy alig keresem.De basszus reggel 9-től délután 17-18-ig gyakorlaton vagyok.Pörgünk ezerrel.Nincs időm a telefont nyomogatni.Amikor végzek rögtön hívom.
2015. ápr. 26. 17:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!